fot. wodzislaw-slaski.pl
fot. wodzislaw-slaski.pl

Celem konkursu jest zaprezentowanie zdolności artystycznych wodzisławian, którzy mogą wykazać się talentem za sprawą własnoręcznie robionych stroików świątecznych. Będą one nawiązywać nie tylko do świąt, ale również do kolorystyki przypisanej naszemu miastu.

Zasady udziału w konkursie:

Krok 1. Wykonaj pracę

Świąteczny stroik powinien zawierać przynajmniej jeden miejski kolor (szary, czerwony lub granatowy). Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę konkursową.

Krok 2. Wypełnił oświadczenie

Każdy z uczestników wraz z pracą konkursową powinien złożyć podpisane oświadczenie [otwiera się w nowym oknie], natomiast osoby niepełnoletnie - zgodę na udział w konkursie podpisaną przez rodziców lub opiekunów [otwiera się w nowym oknie].

Oświadczenia można pobrać ze strony internetowej lub odebrać/wypełnić na miejscu w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (ul. Bogumińska 4B).

Krok 3. Gotowe pracę należy złożyć w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (ul. Bogumińska 4B) wraz z wypełnionym oświadczeniem do 13 grudnia (do godz. 13:00).

W konkursie brać udział mogą wodzisławianie w następujących kategoriach:

  • dzieci do 10. roku życia,

  • młodzież od 11. do 18. roku życia,

  • osoby dorosłe,

  • kategoria rodzinna/grupowa (praca grupowa całych rodzin/grup).

Nagrody:

Rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem nagród odbędzie się na wodzisławskim Rynku 19 grudnia o godzinie 15:00.

Regulamin konkursu na najpiękniejszy stroik [otwiera się w nowym oknie].


(źródło: https://wodzislaw-slaski.pl/)

Komentarze

Dodaj komentarz