Robert Lewandowski.
Robert Lewandowski.

Z rockową propozycją wychodzi rybnicki Pub Spółdzielczy, mieszczący się w centrum miasta, w pasażu Sobieskiego. To wyjątkowa przestrzeń z klimatem, która ostatnio stała się także miejscem na nieco mocniejsze, rockowe brzmienia. JamKraft Session to seria wydarzeń, połączonych z zajęciami muzycznymi dla wszystkich, którym muzyka nie jest obca. Może przyjść każdy, kto zna choć podstawy grania na instrumentach.

Najbliższe JamKraft Session odbędzie się już w niedzielę 9 stycznia, o godzinie 17.00.

- Na naszej Pubowej Scenie stoi bogaty zestaw perkusyjny, dwa piece gitarowe i jeden basowy oraz nagłośnienie do wokalu. Na scenie stoją też zawsze jakieś gitary. Ale jeśli jesteś przywiązany do swojej to zabierz ją ze sobą. Chętnie zobaczylibyśmy tez inne instrumenty na naszej scenie, może ktoś ma skrzypce elektryczne ? Może klawisze. Na naszej scenie gramy Rocka, punk, metal i wszystko inne go gra nam w duszy - mówią organizatorzy.

O miejscu: Pub Spółdzielczy Rybnik to jedyny w mieście Multitap. W lokalu znajdziesz 20 kranów z których płynie najlepszej jakości piwo rzemieślnicze z browarów Polskich i zagranicznych.   

Dołącz do wydarzenia: kliknij tutaj.

Komentarze

  • lola 09 stycznia 2022 14:06byłam ostatnio, spoko sprawka ;)

Dodaj komentarz