www.anna-studio.pl Piosenki Elvisa Presleya usłyszymy w Domu Kultury Boguszowice
www.anna-studio.pl Piosenki Elvisa Presleya usłyszymy w Domu Kultury Boguszowice

"TERAZ MUZYKA – Szalone lata 60-te i 70-te – Boney M, Abba, Elvis", to esencja  niesamowitego koncertu, który 26 lutego od godziny 17.30 do 19.00 wybrzmi w Domu Kultury Boguszowice. Bilety w cenie 25 złotych można nabywać na: https://biletyna.pl/koncert/TERAZ-MUZYKA-Szalone-lata-60-te-i-70-te-Boney-M-Abba-Elvis/Rybnik.  

- Usłyszycie największe hity niezwykle barwnych i szalonych lat 60., podczas których na światowych parkietach królowały przeboje m.in. The Beatles i Elvisa Presley’a - przypomina DK Boguszowice.

W Polsce to czas muzyki bigbit i takich zespołów jak Czerwono-Czarni, Niebiesko-Czarni, Czerwone Gitary, Trubadurzy czy Skaldowie. Piękny okres w historii muzyki, a jego gwiazdy na stałe zapisały się na kartach historii 

Lata 70. w muzyce to przede wszystkim dynamiczny rozwój muzyki disco. Dzwony, miniówki, podkolanówki, buty na platformach, kombinezony, szerokie kołnierze, odsłonięte torsy, denim, błyszczące koszule… Wbrew pozorom muzyka lat 70. była bardzo zróżnicowana i praktycznie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zaskakiwała, odprężała i odkrywała cięższe brzmienia.

- Wielu wykonawców za jej pośrednictwem wyrażało nie tylko siebie oraz swoje emocje, ale też starało się komentować otaczającą ich rzeczywistość. Piosenki, które powstawały w latach 70., wciąż rozbrzmiewają w radiu, wzbudzając emocje również u młodszych słuchaczy - zaznacza organizator.

W programie znajdą się oczywiście nieśmiertelne przeboje szwedzkiego zespołu Abba.

To będzie niesamowity karnawałowy wieczór z największymi przebojami tamtych lat! DK zaprasza na niezapomniane muzyczno-taneczne show!

Komentarze

Dodaj komentarz