Pixabay.com
Pixabay.com

W piątek 15 kwietnia, żorscy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze, do której miało dochodzić w jednym z mieszkań. Starszy mężczyzna szarpał i wyzywał swoją żonę w wulgarny sposób od wszystkiego co najgorsze. Dla oprawcy stan zdrowia kobiety nie stanowił przeszkody, aby i tym razem szarpać i rzucać nią o podłogę. 

- Swojej żonie każdego dnia życzył śmierci oraz groził pozbawieniem życia. Zastraszał, że jeżeli kobieta zgłosi jego zachowanie, to wyrzuci ją z domu i nie będzie miała do niego powrotu - mówi mł. asp. Marcin Leśniak.

70-latek otrzymał nakaz opuszczenia mieszkania oraz zakaz zbliżania się na odległość nie mniejszą niż 200 m od kobiety. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Komentarze

  • SzaryMIeszkaniec 27 kwietnia 2022 23:40Dlaczego to facet musi opuścić mieszkanie? Czemu nie zbadali PSYCHICZNEGO znęcania się kobiety (a w tym są mistrzami) nad facetem? Jest gorsze - bo pozostawia trwały ślad w psychice (co prowadzi do uzależnień (alkoholizm)). Kobiety robią z siebie biedne, poszkodowane istoty - a facetowi w końcu puściły nerwy i to on jest tym złym (bo nie miał się jak bronić jak tylko fizycznie).

Dodaj komentarz