Wiosenne przebudzenie w dobrej cenie!

Dołącz do nas!

Złap ostatni moment, by zrobić formę na lato i skorzystaj z naszej promocji i trenuj w maju, czerwcu i lipcu za 49 zł miesięcznie!

Zadbaj o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, budując formę na nie tylko na lato, a na lata.

W cenie członkostwa otrzymasz:

 • Kluby otwarte całodobowo
 • Szeroki wybór zajęć fitness bez limitu, w tym zajęcia rekomendowane przez Medicover Sport – Zdrowy Kręgosłup czy Pilates! Zajęcia organizowane są w godzinach rannych jak i popołudniowych, dlatego na pewno znajdziesz odpowiedni moment dla siebie i poprawy swojego samopoczucia!
 • Treningi wprowadzające Well Start, dzięki którym nie musisz obawiać się, że nie będziesz wiedzieć, jak skorzystać ze sprzętu na siłowni!
 • Bezpłatna konsultacja z Trenerem Personalnym
 • Analiza masy i składu ciała w cenie karnetu
 • Przyjazna atmosfera i wsparcie na każdej płaszczyźnie zespołu Well Fitness.

Zespół Well Fitness
Zespół Well Fitness

Dlaczego my?

Przychodząc do każdego z klubów Well Fitness, przychodzisz do miejsca, które tworzą ludzie z pasją do zdrowego stylu życia. Dołącz do społeczności, która wspiera się w świadomym i skutecznym osiąganiu celów treningowych!

Rozpocznij swoją fitnessową przygodę już teraz!
Promocja trwa od 9 maja 2022 r. do 23 maja 2022 r. i jest skierowana do nowych i nieaktywnych Klubowiczów. Możesz z niej skorzystać on-line oraz w recepcji każdego z klubów Well Fitness w Polsce.

Trening z trenerem personalnym
Trening z trenerem personalnym

O klubie
Nasze Kluby w najbliższej okolicy to: Well Fitness Racibórz Eichendorffa znajdujący się przy ul. Eichendorffa 12 w Raciborzu oferuje ponad 900 m² klimatyzowanej powierzchni i darmowy parking dla klubowiczów. Znajdziesz u nas wysokiej jakości sprzęt sportowy marek takich jak Life Fitness czy Hammer Strenght, podzielony na strefy cardio, treningu funkcjonalnego, stretching, wolnych ciężarów i maszyn izotonicznych.

Well Fitness Jastrzębie-Zdrój Turystyczna znajdujący się przy ul. Turystycznej 5FiG w Jastrzębiu-Zdroju. Nasi Klubowicze mają do dyspozycji ponad 1000 m² powierzchni użytkowej, nowoczesny sprzęt sportowy oraz szeroki wachlarz zajęć fitness, dostosowanych poziomem aktywności zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych osób.

Zarówno w jednym jak i w drugim klubie możecie trenować ile i kiedy chcecie, bo jesteśmy otwarci całodobowo, 7 dni w tygodniu!

Odwiedź naszą stronę: Well Fitness

Zajęcia z Zumby
Zajęcia z Zumby
Zajęcia z Latino Dance
Zajęcia z Latino Dance
12
Baner reklamowy

Komentarze

 • Oliwia Well Fitness 16 maja 2022 12:00@Włodzimierz Oczywiście, że mogą, zapraszamy! Najstarszy klubowicz w klubie w Jastrzębiu ma 82 lata i uczęszcza do klubu regularnie (5 dni w tygodniu) :)
 • Włodzimierz 16 maja 2022 11:34Przychodzą tam młode osoby czy trochę 60+ tez mogą?
 • MAJKA94 13 maja 2022 13:15Chyba skusze się na Latino Dance :)
 • maxim 11 maja 2022 18:39Dobre jest to, że jest całodobowy, bo czasami w dzień w niektórych nie ma miejsca, a w nocy luz
 • Oliwia Well Fitness 11 maja 2022 15:48@Lucek Miło Nam to słyszeć, do zobaczenia w klubie! :))
 • Lucek 11 maja 2022 09:11Aktualnie chodzę do innej siłowni w Jastrzębiu... ale chyba nadszedł czas zmiany. Może to będzie większa motywacja dla ruchu i zdrowego podejścia do wszystkiego. Dzięki za artykuł, chyba mnie przekonał :DDD
 • Rafał 09 maja 2022 14:07Fajna ekipa, polecam wszystkim!
 • Oliwia Well Fitness 09 maja 2022 14:01@Majka82 Jak najbardziej :) Nasze kluby są dla każdego. Dla nowych i początkujących osób mamy zajęcia wprowadzające Well Start, czyli pakiet zajęć wprowadzonych prowadzone przez Trenera Personalnego, które mają na celu oprowadzenia klubowicza po wszystkich strefach oraz pokazanie w jaki sposób ćwiczyć na wybranych sprzętach/akcesoriach oraz bezpłatne konsultacje z trenerem personalnym. Dodatkowo w członkostwie jest dostęp do zajęć grupowych, które są zarówno dla osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych. :) Do zobaczenia w klubie!
 • Piotr 09 maja 2022 13:51Człowiek nie zdaje sobie sprawy jak ważny jest dla organizmu ruch. Kto wie jakbym skończył, gdyby nie przyszło otrzeźwienie i wziąłem się za zdrową dietę i ćwiczenia.
 • Majka82 09 maja 2022 13:27czy to też miejsce dla zupełnych nowicjuszy? Trochę się obawiam ze po pierwszej wizycie okaże sie, że coś jest dla mnie za trudne
 • Oliwaą Well Fitness 09 maja 2022 13:20Po okresie promocyjnym cena wynosi 99 zł/ Msc :)
 • Ile potem? 09 maja 2022 10:423 miesiące za 49 zł, a potem?

Dodaj komentarz