LKS Czaniec
LKS Czaniec

W środę, 8 czerwca piłkarze Decoru Bełk pojechali do Czańca, gdzie rozegrali zaległy mecz z 19. kolejki zmagań o mistrzostwa IV ligi.
Spotkanie dużo lepiej rozpoczęli miejscowi, którzy objęli prowadzenie już w 9. minucie. Po trafieniu Apanchuka w 14. minucie – siódma drużyna ligowej tabeli wygrywała już 2:0. Piłkarze z Bełku mieli jednak piorunującą końcówkę I połowy. Od 40. do 45. minuty na listę strzelców wpisali się Reguła, Rasek i Bartczuk, tym samym obie ekipy schodziły na przerwę przy prowadzeniu Decoru 3:2.
Po zmianie stron żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki i ostatecznie to piłkarze z Bełku cieszyli się z wygranej. W ostatniej kolejce tegorocznego sezonu Decor Bełk zagra na swoim boisku z rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała. Mecz ten odbędzie się w sobotę, 11 czerwca, początek o godz. 17.

LKS Czaniec – Decor Bełk 2:3 (2:3)
: ? (9.k), Apanchuk (14.) – Reguła (40.), Rasek (44.), Bartczuk (45.)
Bełk: Kleeman, Szary, Święch, Reguła, Rasek, Semeniuk, Szczęch, Sobczyk, Jakubowski, Bartczuk, Groborz. Rezerwowi: Sekuła, Wójcik, Beruda, Kaczor.