Jeśli wesele, to tylko w Finezji!

W życiu każdego człowieka są takie dni, które wymagają szczególnego uhonorowania. Wesele, 18-te urodziny, rocznica ślubu czy każdy inny jubileusz – w te dni chcemy, by nasi goście, których zaprosimy byli przyjęci w wyjątkowy sposób. To wymaga znalezienia odpowiedniego miejsca, które zapewni obsługę na najwyższym poziomie. Takim miejscem jest Dom Przyjęć Finezja w Jastrzębiu-Boryni.


- Zajmujemy się organizacją wesel, komunii i innych przyjęć okolicznościowych. Nasze atuty to przygotowywane na miejscu smaczne posiłki oraz miła obsługa

– mówi Mariusz Szczygieł, właściciel lokalu.

Wyjątkowe menu, na wyjątkowe okazje
Uroczystości rodzinne wymagają pysznego jedzenia, dzięki którym goście będą mieli wiele sił na zabawę do białego rana. Wybierając Dom Przyjęć Finezja można mieć pewność, że podawane dania będą smacznym połączeniem tradycyjnej kuchni domowej z nowoczesnością. Do dyspozycji jest kilka rodzajów menu, w tym specjalne propozycje na weselną ucztę. Potrawy przygotowywane są przez profesjonalny zespół doświadczonych kucharzy, który komponuje je wyłącznie z najlepszej jakości produktów. Świadczą o tym opinie dotychczasowych gości, dla których Dom Przyjęć Finezja jest jedynym wyborem, przy okazji organizowanego przyjęcia.

post image

 

Sala, która zachwyci Twoich gości
Sala bankietowa została przygotowana specjalnie z myślą o gościach, którzy chcą w tym miejscu zorganizować wyjątkową uroczystość. Klimatyzowana sala pomieści do 160 osób, dzięki czemu nawet przy dużych imprezach, pozostaje jeszcze wiele miejsca do zabawy. 

 

post image

 


- Współpracujemy również z cenionymi barmanami, wyjątkowymi fotografami oraz nieprzeciętnymi DJ i zespołami muzycznymi. Gwarantujemy profesjonalną obsługę podczas zabawy. Każda impreza jest dla nas wyjątkowa, dlatego przyjęcia można dowolnie personalizować

– podkreśla Mariusz Szczygieł.

Idealna lokalizacja
Dom Przyjęć Finezja zlokalizowany jest w Jastrzębiu-Boryni, przy ulicy Gajowej 11a. To idealna lokalizacja dla osób zmotoryzowanych, gdyż z łatwością można dostać się tu dzięki pobliskiej autostradzie A1 i drodze krajowej nr 81. Wystarczy zaledwie kilkanaście minut, by dostać się tu z Rybnika, Żor, Świerklan, Pawłowic czy z centrum Jastrzębia-Zdroju. Teren wokół lokalu jest ogrodzony, posiada ogród, plac zabaw dla dzieci oraz obszerny parking.
Przekonaj się osobiście, że Twoja uroczystość może być na prawdę wyjątkowa!

Dom Przyjęć Finezja
ul. Gajowa 11a 44-268 Jastrzębie-Borynia
tel: 609 999 108

Przykładowe menu weselne są dostępne na stronie 
www.domprzyjecfinezja.pl
 

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

  • Kama88 27 czerwca 2022 14:27Ślicznie!
  • Miśka 23 czerwca 2022 21:08Słyszałam same dobre opinie ale jeszcze nie był am
  • Kasia 22 czerwca 2022 19:27Gorąco polecam!!! Miałam tam wesele. Bardzo przytulnie i smacznie. Goście byli bardzo zadowoleni :))

Dodaj komentarz