Dominik Gajda
Dominik Gajda


Na inaugurację trzecioligowych rozgrywek sezonu 2022/23 Odra Wodzisław zremisowała na swoim stadionie z Pniówkiem Pawłowice. W drugiej serii gier obie drużyny zaprezentowały się jeszcze lepiej i zainkasowały po trzy punkty. 
Podopieczni Jacka Trzeciaka pojechali na mecz do Goczałkowic. Po pierwszej części spotkanie był bezbramkowy remis. II połowa należała już do wodzisławian, którzy dwukrotnie cieszyli się ze zdobycia bramki. Na listę strzelców wpisali się Przemysław Szkatuła, który wykorzystał rzut karny oraz Jewhenij Czepurnenko. Odra wygrała ostatecznie 2:0 i w dobrych nastrojach może przygotowywać się do kolejnych spotkań. W środę piłkarze z Wodzisławia zagrają u siebie z Wartą Gorzów Wlkp. (godz. 18), a w sobotę, 20 sierpnia pojadą do Bielska-Białej, aby zmierzyć się z miejscowym Rekordem (godz. 17).
W ostatnią sobotę ze znakomitej strony zaprezentowali się także piłkarze z Pawłowic. Podopieczni Jana Furlepy, po dwóch bramkach Mateusza Szatkowskiego i trafieniach Dawida Hanzela oraz Szymona Ciuberka, mogli świętować zwycięstwo 4:0 nad Polonią Nysa. 
W środę, 17 sierpnia Pniówek zagra w Gubinie (godz. 17), a trzy dni później w Kluczborku (godz. 17). 

LKS Goczałkowice Zdrój – Odra Wodzisław Śląski 0:2 (0:2)
Bramki
: Przemysław Szkatuła (51.k), Jewhenij Czepurnenko (65.)
Odra: Onopko, Flak, Krzyżok, Protsyshyn, Gałecki (57. Tsybulnyk), Krężelok, Kalisz, Szkatuła, Wenglorz (57. Kovernyk), Czepurnenko (73. Zdunek), Kuczera (79. Fojcik)

Pniówek Pawłowice – Polonia Nysa 4:0 (3:0)
Bramki
: Mateusz Szatkowski (2., 55.), Dawid Hanzel (7.), Szymon Ciuberek (39.)
GKS: Pońc, Groborz (60. Fulianty), Ciuberek, (60. Płowucha), Szary, Morcinek, Glapka (72. Szczęch), Trąd, Spratek (67. Bil), Szatkowski, Brychlik (60. Wiciński), Hanzel.

Komentarze

Dodaj komentarz