Pniówek Pawłowice

Piłkarze z Pawłowic bardzo udanie rozpoczęli tegoroczny sezon na trzecioligowych boiskach. Po dość pechowym remisie w Wodzisławiu Śląskim, gdzie Pniówek dwie bramki stracił w końcówce spotkania, w kolejnych grach podopieczni Jana Furlepy gromili swoich rywali. W weekendowym starciu z Polonią Nysa wygrali na swoim stadionie 4:0.
W środę, 17 sierpnia zespół z Pawłowic pojechał do Gubina, gdzie zmierzył się miejscową Cariną i już w I połowie rozstrzygnął losy tej rywalizacji. Po bramce Glapka i dwóch trafieniach Trąda – Pniówek prowadził po 45 minutach 3:0. W II połowie obie ekipy zdobyły po jednej bramce i ostatecznie piłkarze Furlepy mogli się cieszyć z wygranej 4:1, co dało im awans na 3. miejsce w ligowej tabeli.
W sobotę, 20 sierpnia Pniówek pojedzie do Kluczborka gdzie zagra z MKS-em. Początek meczu o godz. 17.

Carina Gubin – Pniówek Pawłowice 1:4 (0:3)
: Bartosz Szary (89.s) - Grzegorz Glapka (30.), Piotr Trąd (40., 44.), Szymon Ciuberek (69.)
Pniówek: Pońc – Groborz, Ciuberek, Szary, Morcinek – Glapka (65. Fulianty), Spratek, Trąd (57. Płowucha), Szatkowski (65. Herman) – Brychlik (57. Wiciński), Hanzel (75. Szczęch)