Odra z Wodzisławia, po porażce na swoim boisku z Wartą Gorzów Wlkp., w ostatnie weekend zagrała na boisku Rekordu Bielsko-Biała. Piłkarze Jacka Trzeciaka chcieli powetować sobie domową porażkę i byli tego bliscy. Po pierwszej połowie wodzisławianie prowadzili 1:0, a na listę strzelców wpisał się Ihor Karpenko. Po zmianie stron gospodarze wyrównali po trafieniu Tomasza Nowaka. Odra ponownie wyszła na prowadzenie, a trzecią bramkę w sezonie strzelił Jakub Kuczera. Piłkarzom z Wodzisławia nie udało się jednak zgarnąć kompletu punktów. W 80. minucie gola dla Rekordu zdobył Marcin Wróbel i obie ekipy podzieliły się punktami.
W sobotę, 27 sierpnia Odra podejmie na swoim boisku Gwarka z Tarnowskich Gór i kibice mają nadzieję, że piłkarze Trzeciaka w końcu wygrają na stadionie przy ul. Bogumińskiej.

Rekord Bielsko-Biała – Odra Wodzisław Śląski 2:2 (0:1)
: Tomasz Nowak (52.k), Marcin Wróbel (80.) – Ihor Karpenko (14.), Jakub Kuczera (54.)
Odra: Onopko, Kruppa, Krzyżok, Szkatuła, Mociak (78. Wenglorz), Krężelok, Tsybulnyk, Zdunek (78. Fojcik), Koveryk (62. Kalisz), Kuczera (72. Flak), Karpenko