KPP Racibórz
KPP Racibórz

Niechlubny rekordzista to 40-letni mężczyzna, który został zatrzymany przez kuźniańskich mundurowych około godziny 18.50 w Kuźni Raciborskiej na ulicy Kolejowej.

Nieodpowiedzialny cyklista to 40-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego. Po przebadaniu w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu. Tego dnia nie była to jedyna wpadka 40-latka, gdyż po sprawdzeniu go w policyjnych systemach stróże prawa ustalili, iż posiada on już sądowy zakaz kierowania rowerem, do którego się ewidentnie nie stosuje. Teraz o dalszym losie 40-letniego mężczyzny zadecyduje sąd.

W związku z powyższym Policja ponownie ,,APELUJE,, do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku i o to by pamiętać, że po wypiciu alkoholu nie należy prowadzić żadnego pojazdu samochodu, roweru, motocykla ! Pamiętajmy, że kierowanie wszelkimi pojazdami na podwójnym gazie, jest zabronione nie tylko przepisami prawa, zagraża życiu i zdrowiu kierującego, ale także stwarza zagrożenie dla innych użytkowników dróg. Brak rozsądku i wyobraźni wśród kierowców był już wiele razy przyczyną tragedii, dlatego pamiętajmy i myślmy o konsekwencjach przed, a nie po fakcie.

Źródło: KPP Racibórz

Komentarze

Dodaj komentarz