KT
KT

Do Lysek zawitały tłumy fanów muzyki rockowej. Wieczór rozpoczął się od występu Łydki Grubasa, która łączy pokolenia i wyróżnia się niekonwencjonalnymi tekstami oraz wyjątkowo porywającą muzyką. Jelonek po raz kolejny udowodnił, że połączenie skrzypiec oraz rockowej muzyki wychodzi wyśmienicie. Kolejną gwiazdą wieczoru była Pidżama Porno, która w tym roku obchodzi swoje 35-lecie. Zespół Wilki zagrał swoje największe utwory, które od lat śpiewa cała Polska. Dwa najnowsze utwory zaśpiewał Beniamin Gawliński, syn wokalisty zespołu. Gwiazdą wieczoru była Luxtorpeda, która zakończyła festiwal około godziny 1.

Po wydarzeniu pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Uczestnicy zwracali uwagę na dobrą organizację, nagłośnienie oraz bezpieczeństwo podczas imprezy. - Byliśmy kolejny raz i się nie zawiedliśmy. Organizacyjnie super. Nie było żadnego problemu z parkowaniem, a muza była fantastyczna! - komentowała Monika, która na imprezie była po raz kolejny. Jestem tam co roku, ale w tym to było jakieś szaleństwo z ilością ludzi! - dodała kolejna uczestniczka.

 

 

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj komentarz