GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie

Piłkarze z Jastrzębia, w przerwie pomiędzy meczami ligowymi, zmierzyli się w meczu 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski z Wartą Poznań, która na co dzień występuje w piłkarskiej ekstraklasie. Trener GKS-u, który nie był faworytem w tym starciu, do podstawowej jedenastki desygnował graczy, będących zazwyczaj rezerwowymi. Losy spotkania rozstrzygnęły się już w I połowie, wtedy to Stavropoulos oraz Destan trafili dla Warty i przyjezdni mogli się ostatecznie cieszyć z wygranej 2:0, co dało im awans do kolejnej rundy PP. Jastrzębianie mogą w spokoju przygotowywać się do kolejnego ligowego meczu, a ten już w sobotę, 3 kwietnia. GKS zmierzy się wtedy w Kołobrzegu z liderem drugoligowej tabeli. 

GKS Jastrzębie – Warta Poznań 0:2 (0:2)
Bramki
: Dimitrios Stavropoulos (20.), Enis Destan (45+4)
GKS Jastrzębie: Michał Antkowiak - Kacper Kawula, Filip Kozłowski (46. Dariusz Kamiński), Jakub Kasperowicz, Remigiusz Borkała, Natan Wysiński, Nataniel Wybraniec (57. Farid Ali), Daniel Szymczak (49. Yevgeniy Zakharchenko), Dawid Szkudlarek, Salvador Pryka, Joao Passoni (57. Daniel Stanclik).
Warta Poznań: Jędrzej Grobelny - Jacek Kiełb (42. Konrad Matuszewski), Maciej Żurawski (46. Miguel Luis), Niilo Maenpaa, Milan Corryn (84. Mikołaj Rakowski), Michał Jakóbowski (32. Jan Grzesik), Mateusz Kupczak, Kajetan Szmyt, Wiktor Pleśnierowicz, Dimitrios Stavropoulos (46. Dawid Szymonowicz), Enis Destan.
 

Komentarze

Dodaj komentarz