Nie to nie był udany weekend dla drużyn z naszego regionu, które walczą na poziomie III ligi. Pniówek Pawłowice pojechał na mecz do Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie zmierzył się z miejscową Wartą. Po trafieniu Szatkowskiego, podopieczni Furlepy prowadzili 1:0. Niestety, stracili bramkę w 82. minucie i musieli się zadowolić remisem.
Jeszcze gorzej wyjazdowe spotkanie skończyło się dla Odry Wodzisław. Piłkarze Trzeciaka prowadzili w Głogowie 2:1 i przez blisko 70 minut grali z przewagę jednego zawodnika. Mimo to przegrali 2:3, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry.
W najbliższy weekend Pniówek zagra u siebie z Rekordem Bielsko-Biała (10.06 g. 16), Odra będzie podejmować rezerwy Górnika Zabrze (10.09 g. 17).

Warta Gorzów Wielkopolski – Pniówek Pawłowice 1:1 (0:1)
: Dawid Ufir (82.) – Mateusz Szatkowski (44.)
Pniówek: Pońc, Groborz, Ciuberek, Szary (64. Bil), Glenc, Morcinek (83. Herman), Trąd, Spratek (64. Płowucha), Szatkowski (55. Fulianty), Brychlik (83. Wiciński), Hanzel.

Chrobry II Głogów – Odra Wodzisław Śląski 3:2 (1:1)
: Eryk Pieczarka (31.), Kamil Wojtyra (77.), Patryk Kusztal (90.) – Jakub Kuczera (36.), Krzysztof Krzyżok (49.)
Odra: Onopko, K. Krzyżok, Kruppa, Szkatuła, Flak, Tsybulnyk, Krężelok, Gałecki, Kovernyk, Karpenko, Kuczera. Rezerwa: Gorel, Protsyshyn, B. Krzyżok, Fojcik, Kalisz, Wenglorz.