Dominik Gajda
Dominik Gajda

W Rybniku rozegrano zaległy mecz w ramach walki o puchar Polski podokręgu Rybnik. Już w 2. rundzie wpadły nas siebie dwie drużyny, które w ubiegłym sezonie zagrały w finale tych rozgrywek. Wtedy to ROW Rybnik, po trafieniu Cywki, pokonał Decor Bełk. 
Obie drużyny na co dzień występują w IV lidze i patrząc na wyniki z ostatnich kolejek, trudno było wskazać faworyta tej potyczki. Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy objęli prowadzenie po trafieniu Semeniuka. Ten sam zawodnik, jeszcze przed przerwą, podwyższył na 2:0, wykorzystując rzut karny. W 66. minucie mecz był już praktycznie rozstrzygnięty. Trzecią bramkę dla Bełku strzelił bowiem Rasek. Miejscowych było stać jedynie na honorowe trafienie Janika z rzutu karnego. 
Ostatecznie zespół z Bełku wygrał 3:1 i stał się głównym faworytem do wygrania PP podokręgu Rybnik. 

ROW 1964 Rybnik – Decor Bełk 1:3 (0:2)
Bramki
: Janik (83.) – Bartosz Semeniuk (15., 26.k), Wojciech Rasek (66.)
ROW: Barczyk, Szewieczek (69. Janik), Balcer, Macha, Hadam - Piekorz (59. Krakowczyk), Sobik (46. Wróbel), Krotofil (46. Tomaszewski), Cywka (69. Kondziołka), Bujoczek (46. Warmiński), Juraszczyk
Decor: Bodys, Stryczek, Timochina, Spórna (46. Rasek), Reguła, Semeniuk, Zawada, Wojcik (20. Dankowski), Fabian (46. Giera), Ziaja (46. Paryła), Joachim (70. Jarka)

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj komentarz