KMP Jastrzębie- Zdrój
KMP Jastrzębie- Zdrój

Jastrzębianin zatrzymany został po kradzieży ubrań w jednym z marketów. Podczas policyjnej interwencji okazało się, że to nie jedyna kradzież młodego mężczyzny.

W piątek około godziny 19:00 policjanci odebrali informację o kradzieży sklepowej w jednym z marketów w centrum Jastrzębia-Zdroju. 20-leni mężczyzna w popularnym dyskoncie postanowił zabrać ze sobą dwie bluzy, nie płacąc za nie. Jego czyn nie uszedł uwadze pracownicy sklepu, która poinformowała policję.

Skradziony towar w części, z uwagi na fakt, że mężczyzna nie miał jak za niego zapłacić, powrócił do dalszej sprzedaży, jedna z bluz niestety została uszkodzona i nie mogła powrócić do sprzedaży. Ujęty na kradzieży mężczyzna został poinformowany, iż sprawa swój finał znajdzie w sądzie. To jednak nie koniec tej interwencji.
Policjanci w trakcie jej trwania zostali poinformowani przez pracownicę innego sklepu, że mężczyzna około pół godziny wcześniej ukradł 2 koszulki oraz 2 pary spodni w innym sklepie odzieżowym. Funkcjonariusze postanowili to wyjaśnić i udali się z mężczyzną do tego sklepu.
Personel szybko potwierdził, że mężczyzna ukradł tam odzież. Wartość skradzionych przedmiotów przekraczała 600 zł. Mężczyzna został zatrzymany. W Sądzie będzie odpowiadał za kradzież, co jest zagrożone do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj komentarz