Plakat promujący imprezę
Plakat promujący imprezę

6 grudnia odbędą się zabawy mikołajkowe na osiedlu Złote Łany i w sołectwie Moszczenica:

  • Złote Łany:
    „Festyn Mikołajkowy” - 6 grudnia od 16.00 do 18.00 w Cafe Porto. Zapewniona będzie muzyka oraz oprawa artystyczna imprezy (wodzirej/konferansjer).
     
  • Moszczenica:
    „Mikołajki” – 6 grudnia od 16.00 do 18.00 w wiacie rekreacyjnej w Moszczenicy. Zapewniona będzie muzyka oraz oprawa artystyczna imprezy (wodzirej/konferansjer).

Tych, którzy wolą zabawę pod dachem zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej, gdzie będzie możliwość spotkania się z gościem z odległej Laponii oraz obejrzenia spektaklu teatralnego pt." Jak Adaś uratował święta'. 

Natomiast Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl pt. "Elfy w poszukiwaniu Mikołaja”. Bilety w cenie 20 zł. Podczas spotkania organizatorzy zapewniają słodki upominek dla każdego dziecka. Spektakl odbędzie się o godzinie 17.

Świętowanie zakończy się w niedzielę, 11 grudnia. Wtedy to od godziny 13.00 do 19.00 przy Hali Widowiskowo-Sportowej zorganizowane będzie przez Zespół Szkół Techniczno-Branżowych spotkanie z Mikołajem połączone z konkursami, śpiewaniem świątecznych utworów i zabawami.

Komentarze

Dodaj komentarz