KPP Racibórz
KPP Racibórz

W nocy z piątku na sobotę policjanci z Raciborza zatrzymali młodego mężczyznę na Placu Mostowym w Raciborzu. Powodem zatrzymania i kontroli było nerwowe zachowanie mężczyzny na widok patrolu policji. Podczas kontroli, okazało się, że 27-latek miał przy sobie substancje psychoaktywne. W trakcie spisywania danych mężczyzna odważył się przekupić policjantów, obiecując im 1000 złotych łapówki.

Jego próby były bezskuteczne i został on zatrzymany i osadzony w areszcie. Teraz odpowie za posiadanie narkotyków i próbę przekupstwa policjantów, za co grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

1

Komentarze

  • łapówki co to jest? 14 lutego 2023 12:04Kiedyś pzrechodząc przez granice do Czech do paszportu nieopatrznie wsadziłem 100Koron Czeskich o czym zapomnialem . Gdy dalem paszport Polskiemu Pogranicznikowi ,ten z oburzeniem na mnie wyskoczył ...kurde ale bym zmoczył !-- ale to nic ,gdy wyjeżdzalem z Czech dla swojego 2 letniego dziecka kupiłem tam duze autko za 120 koron czeskich . On Celnik Czeski mi zarzucił ze wolno tylko do 120 koron i wołal o clo . Ja mu na to, że nie mam więcej już koron na oplacenie cła i ze mam 5 dolarow ze sobą . On ucieszony myslał co wyraznie zarysowało się na jego facjacie ,że ja mu je dam więc krzynął idź ..ja te 5 dolarów wsadziłem z powrotem do kieszeni nie wypuszczając zabawki z pod ramienia wsiadlem do pociagu na Zebrzydowice .Ale to jeszcze nic. Kiedys tez z zoną wjechałem maluchem na przejażdżke po Zaolziu na pzrejściu przy Karwinie i bez wysiadania wyjeżdżałem w Golkowicach, gdzie dyzurował Czeski celnik. On sie mnie pyta: co wywoże, a ja na to nic! bo u was nie ma nic fajnego.--Piwa ,spirytus tez nie wywozisz . Po co ,u was nie ma nic fajnego dalej mówie .. Ze złosci rozebrał mi w maluchu pół silnika ,dowiedzialem się gdzie jest filtr powietrza.

Dodaj komentarz