KMP Żory
KMP Żory

6 września, tuż przed godziną 14:00, policja otrzymała zgłoszenie dotyczące dwóch mężczyzn leżących na ławce i trawniku na ulicy Rybnickiej. Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze stwierdzili, że obaj mężczyźni są pijani. Wydarzenie to miało jednak nieoczekiwany i zatrważający zwrot akcji.

Podczas interwencji, kobieta podeszła do funkcjonariuszy i poinformowała ich, że w grupie pijących alkohol osób zauważyła również małe dziecko. Policjanci natychmiast ruszyli w poszukiwanie opisanej przez świadka rodziny. Po krótkim czasie napotkali mężczyznę, dziecko oraz dwie kobiety – jedna z nich akurat piła piwo.

Po przeprowadzeniu badania alkomatem, okazało się, że 25-letnia matka pięciolatki miała w organizmie aż 3 promile alkoholu. Dziecko zostało przekazane pod opiekę rodziny, a sprawą zajmie się teraz sąd.

W związku z incydentem, wniosek o ukaranie został skierowany do sądu, który teraz będzie rozstrzygał w tej zaskakującej i niepokojącej sprawie.

1

Komentarze

  • ZmotoryzowanyPatrol 21 września 2023 11:15To są te kobiety co wg kaczora "dają w szyję". A na poważnie - zmienić formę 800+ z gotówki na niewymienne bony na konkretne towary - coś jak kartki za komuny (handel = odebranie prawa do bonów na pół roku) albo specjalne karty płatnicze (sprzedaż alkoholu na tą kartę = utrata koncesji).

Dodaj komentarz