GKS Jastrzębie
GKS Jastrzębie

Zarząd GKS Jastrzębie S.A. poinformował o zakończeniu współpracy z trenerem Piotrem Dziewickim. Jako tymczasowy trener drużyny wystąpi Dawid Pędziałek, dotychczasowy asystent.

Adam Lechowski, dyrektor sportowy klubu, wyraził, że decyzja o rozstaniu z trenerem Dziewickim nie była łatwa, ale konieczna, aby wprowadzić nową energię do drużyny. Lechowski wyraził również wdzięczność i życzył Dziewickiemu sukcesów w dalszej karierze.

- Takie decyzje nigdy nie są łatwe, jednak doszliśmy do wniosku, że formuła współpracy z trenerem Dziewickim się wyczerpała. Owszem, mogliśmy kilka dni poczekać i podjąć tę decyzję po ostatnim meczu, ale uznaliśmy, że warto już teraz dać impuls drużynie. Trenerowi Dziewickiemu życzę powodzenia w kolejnych wyzwaniach, pamiętając jednocześnie o wspólnym, dobrze spędzonym czasie - mówi Adam Lechowski.

Równocześnie klub zapowiedział, że nazwisko nowego stałego trenera zostanie ujawnione w okolicach nowego roku.

Koniec rundy jesiennej

Ogłoszenie przez zarząd GKS Jastrzębie zakończenia współpracy z trenerem Piotrem Dziewickim wywołało zaskoczenie i pytania wśród kibiców. Decyzja ta została ogłoszona zaledwie kilka dni przed ostatnim meczem rundy jesiennej z KKS Kalisz, co stało się powodem do dyskusji.

Wielu kibiców klubu zastanawia się, dlaczego zarząd nie zdecydował się poczekać z ogłoszeniem tej zmiany do zakończenia rundy jesiennej. Ich zdaniem, taki przebieg wydarzeń mógłby być mniej zaburzający dla morale drużyny.

 

Komentarze

Dodaj komentarz