Materiał partnera
Materiał partnera

Dlaczego multiagent, a nie agent?

Warto zrozumieć najważniejszą różnice między typami pośrednictwa. Agent ubezpieczeniowy reprezentuje jedno towarzystwo, ograniczając się do oferty tej konkretnej firmy. Z kolei multiagent ma dostęp do produktów różnych ubezpieczycieli, co pozwala mu elastycznie dostosowywać propozycje do potrzeb klientów.

Franczyza, własna marka lub dfs24.p, czyli dwa w jednym

Multiagencja to firma, która współpracuje z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, oferując swoim klientom szeroki wybór polis.

Franczyza ubezpieczeniowa to natomiast model współpracy, polegający na tym, że agent prowadzi własną działalność gospodarczą, ale pod szyldem multiagencji. To świetny sposób dla osób, które chcą być niezależne, jednocześnie czerpiąc korzyści z doświadczenia i wsparcia dużej firmy ubezpieczeniowej.

W DFS24 kierujemy się hasłem – Twoja marka, nasze zasoby.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla osób zainteresowanych pracą jako agenci ubezpieczeniowi. Kursy, szkolenia oraz specjalistyczne narzędzia to tylko niektóre z korzyści, jakie możesz zyskać, stając się naszym Partnerem. Współpraca https://dfs24.pl/wspolpraca

Oferta DFS24, zarówno narzędzi wspierających codzienną pracę z klientami, jak i dostępnego portfela ubezpieczycieli, ciągle się poszerza. Staramy się, by ten ostatni był konkurencyjny – proponujemy agentom nie tylko dostęp do propozycji najpopularniejszych towarzystw, ale dbamy również o szeroki wybór marek niszowych, których oferty nierzadko są bardzo ciekawe dla konsumentów.

Franczyza ubezpieczeniowa diamondfinance
Franczyza ubezpieczeniowa diamondfinance

Poznaj niektóre z naszych rozwiązań

  • Kalkulator ubezpieczeń komunikacyjnych - DFS24. Dzięki niemu nasi Partnerzy mają możliwość szybkiego porównania – na ten moment 19 – towarzystw ubezpieczeniowych, co znacząco ułatwia proces sprzedaży. Porównywarka stale ewoluuje – została rozszerzona między innymi o funkcje CRM. To pozwala agentom skuteczniej zarządzać relacjami z klientami.

  • ePartner – wewnętrzny system do ewidencji i dokumentacji, w tym analizy potrzeb klienta. Narzędzie umożliwia skuteczną archiwizację dokumentów związanych z APK. Nie tylko ułatwia agentom codzienną pracę, ale sprawia, że mają pewność co do zgodności z obowiązującymi przepisami.

  • KalenDiaFin – kalendarz szkoleń i egzaminów. Pozwala agentom w wygodny sposób nawigować wszystkie szkolenia – wewnętrzne oraz organizowane przez zakłady ubezpieczeń. W kalendarzu są umieszczane nie tylko daty, ale także bezpośrednie linki do wydarzeń. Wszystkie informacje są dostępne w jednym miejscu – można je łatwo znaleźć, unikając poszukiwania pojedynczych wiadomości w skrzynce mailowej.

Dlaczego warto zostać Partnerem DFS24

Unikalny model współpracy

Szanując Twoją markę własną dbamy o partnerski model współpracy i nie wymagamy wyłączności. U nas nie stracisz swojej tożsamości rynkowej. Docenimy Twój wypracowany sposób prowadzenia biznesu.

Stabilny rozwój biznesu

87% Agentów współpracujących z nami ponad 3 lata zbudowało stabilny, długofalowy biznes i cieszą się sukcesem w branży ubezpieczeniowej.

Współpraca z multiagencją diamondfinance
Współpraca z multiagencją diamondfinance

Wsparcie profesjonalistów

Nasz doświadczony zespół menedżerów i praktyków zapewnia nie tylko płynne wdrożenie, ale także stałe wsparcie merytoryczne oraz technologiczne dla wszystkich naszych Partnerów.

Innowacyjne narzędzia

Zapewniamy naszym Partnerom cały zestaw autorskich narzędzi, ułatwiających codzienną pracę. Od kalendarza szkoleń, przez systemy CRM i do dokumentacji, po platformę DFS24 – autorską porównywarkę online, gdzie w ciągu kilku sekund otrzymasz dane na temat ofert 19 towarzystw ubezpieczeniowych.

Wsparcie marketingowe

Oferujemy wsparcie marketingowe, w tym darmową stronę www i wizytówkę Google dla każdego Agenta, a także materiały reklamowe, takie jak banery, plakaty i ulotki.

Doceniamy Twoją pracę

Dla naszych partnerów organizujemy konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Posiadamy też VIP Klub, który zapewnia dodatkowe profity, takie jak wyższe prowizje sprzedażowe czy dedykowane konkursy.

Ubezpieczenia zarobki diamondfinance
Ubezpieczenia zarobki diamondfinance

Jak dołączyć do zespołu DFS24?

To proste! Jak wszystkie procedury w naszej firmie – trzymamy się z daleka od skomplikowanych, korporacyjnych procesów.

Jeśli chcesz do nas dołączyć – odezwij się dfs24.pl. Po spotkaniu i wspólnej decyzji o podjęciu współpracy czekają na Ciebie jedynie trzy proste kroki:

  • Podpisanie umowy o współpracę lub umowy zlecenie.

  • Szkolenia i egzaminy dla osób ubiegających się o wykonywanie czynności agencyjnych (KNF) – w całym procesie pomagamy!

  • Rozpoczęcie współpracy przy bieżącym wsparciu.

Odkryj nowe możliwości rozwoju Twojej kariery z DFS24. Nie czekaj – napisz do nas! Ty też możesz zostać Partnerem DFS24.

1

Komentarze

  • SunShine33 09 kwietnia 2024 15:53У пошуках інструменту для створення ефективних онлайн-курсів для вашого персоналу? Ознайомтеся з Kwiga - ідеальною платформою для цього! Завдяки нашим інструментам ви зможете швидко і просто розробляти навчальні програми, адаптовані до потреб вашої компанії. Kwiga надає широкі можливості для організації матеріалів, додавання відео, тестів та інтерактивних завдань, щоб забезпечити максимальне засвоєння інформації вашим персоналом. Почніть розвивати свою команду вже сьогодні на https://kwiga.com/ua/platforma-dlya-stvorennya-onlayn-kursiv

Dodaj komentarz