ms
ms

Brutalny atak i walka o życie

Do napaści doszło w niedzielę późnym wieczorem. 28-latek został bezwzględnie zaatakowany i pobity przez grupę nastolatków. Z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala, gdzie walczył o życie. Niestety, mimo starań lekarzy, mężczyzna zmarł.

- Niestety, obrażenia jakich doznał jastrzębianin były na tyle poważne, że w dniu dzisiejszym (12 czerwca) mężczyzna zmarł w szpitalu - informuje rzecznik Sosnowskiej Komendy Policji, asp. Katarzyna Cypel-Dąbrowska.

Sprawcy zatrzymani

Sosnowiecka policja natychmiast po zdarzeniu podjęła działania mające na celu ustalenie sprawców i okoliczności tragedii. Skrupulatna praca śledczych doprowadziła do zatrzymania trzech 16-letnich mieszkańców Sosnowca, którzy odpowiadają za brutalny atak.

Wszczęto śledztwo

Trwa śledztwo, którego celem jest wyjaśnienie wszystkich szczegółów tego tragicznego zdarzenia. Policjanci ustalają motywy działania sprawców oraz dokładny przebieg zdarzenia. 16-latkom grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

1

Komentarze

  • ZmotoryzowanyPatrol 24 czerwca 2024 10:29Sąd nad nieletnimi (umieszczenie w ośrodku wychowawczym), sprawa o pobicie? - nie !!! Powinni odpowiadać za morderstwo z premedytacją (bo tak można nazwać kopanie w głowę), dożywocie dla pasożytów (o CHLEBIE I WODZIE !!!) - szkoda że nie jest orzekana i wykonywana kara śmierci. Utrzymanie jednego pasożyta kosztuje ok 4000 zł miesięcznie, a za to ma dobre jedzonko, ciepełko w zimie, żadnej pracy (ale za to dostanie emeryturę), lekarz bez kolejki. Gdzie była ochrona, policja, SM? (byli - pod sceną czy wewnątrz a na zewnątrz - niech się dzieje co chce...).

Dodaj komentarz