fot. DPK
fot. DPK

Ognisko oferuje wiele zajęć, dostosowanych do różnych gustów i predyspozycji. Młodzi odkrywcy mogą zgłębiać tajniki plastyki i malarstwa, miłośnicy rękodzieła – doskonalić swoje umiejętności krawieckie i stolarskie, a pasjonaci kuchni – uczyć się kulinarnych sztuczek. Dla tych, którzy pragną rozwijać się muzycznie, czekają chór i orkiestra, a dla miłośników techniki – koło mechatroniczne.

Już najmłodsi mogą rozpocząć swoją przygodę z nauką i zabawą w Akademii Przedszkolaka. Zajęcia plastyczne i ruchowe pomogą im w harmonijnym rozwoju, a chór i orkiestra – w odkrywaniu muzycznych talentów.

Głównym celem Ogniska jest wszechstronny rozwój wychowanków. Placówka stawia na zdobywanie wiedzy, umiejętności i postaw, które pozwolą młodym ludziom aktywnie uczestniczyć w życiu kulturalnym i twórczo spędzać czas wolny.

Jak dołączyć?

Rekrutacja do kół zainteresowań trwa od czerwca do końca sierpnia. Kandydatami mogą być osoby z powiatu wodzisławskiego, a w przypadku wolnych miejsc – również spoza niego. Zapisy odbywają się osobiście w siedzibie Ogniska (osiedle XXX - lecia 41).

Komentarze

Dodaj komentarz