fot. MOSIR Żory
fot. MOSIR Żory

To doskonała okazja, aby sprawdzić jego atrakcje w promocyjnych cenach jeszcze przed rozpoczęciem pełnego sezonu wakacyjnego.

Inwestycja dla mieszkańców

Marek Utrata, dyrektor MOSiR Żory, podkreśla, że wszystkie prace przygotowawcze do sezonu letniego zostały zakończone. W efekcie basen będzie otwarty 15 i 16 czerwca. - "Zdajemy sobie sprawę, że tak duży, nowoczesny obiekt, z nowym systemem sprzedaży biletów i wieloma atrakcjami wodnymi, wymaga przetestowania przed pełnym sezonem letnim" – mówi Utrata.

Co nowego w Rajskiej Fali?

Modernizacja obiektu, przeprowadzona w latach 2022–2023, przyniosła wiele nowości. Wśród najważniejszych zmian znalazły się: nowoczesne obiekty techniczne, magazynowe i filtrów, nowe pomieszczenia sanitarne oraz zaplecze dla ratowników, budynek kasowy ze sklepikiem, sportowo-rekreacyjny basen z brodzikiem dla dzieci oraz zjeżdżalniami, dwa wodne place zabaw dla najmłodszych, dwa parkingi samochodowe, nowe ciągi komunikacyjne, mała architektura, w tym ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery i przebieralnie, nowoczesne oświetlenie terenu oraz monitoring, a także zmodernizowane korty tenisowe.

W trakcie przedsezonowego otwarcia bilety będą dostępne w promocyjnych cenach – 15 zł za bilet normalny oraz 6 zł za ulgowy. Od 17 do 21 czerwca basen będzie niedostępny, aby umożliwić dokonanie ewentualnych poprawek. Od 22 czerwca „Rajska Fala” będzie czynna codziennie od 10:00 do 19:00.

Komentarze

Dodaj komentarz