UM Racibórz
UM Racibórz

Michał Kuliga – I Zastępca Prezydenta

Michał Kuliga, dotychczasowy Radny Rady Miasta Racibórz, został mianowany I Zastępcą Prezydenta. W swojej nowej roli będzie odpowiadał za kluczowe obszary, takie jak oświata, rozwój, kultura oraz turystyka. Jego doświadczenie i zaangażowanie mają na celu przyspieszenie rozwoju tych sektorów, co przyczyni się do poprawy jakości życia mieszkańców.

Małgorzata Rudnicka-Głowińska – II Zastępca Prezydenta

Małgorzata Rudnicka-Głowińska, była Naczelnik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami w raciborskim urzędzie, została mianowana II Zastępcą Prezydenta. Jej główne obowiązki będą koncentrować się na nadzorowaniu pionu gospodarczego, co obejmuje zarządzanie nieruchomościami i planowanie przestrzenne. Jej bogate doświadczenie w administracji samorządowej ma pomóc w efektywnym zarządzaniu zasobami miejskimi.

Konferencja Prasowa w Urzędzie Miasta

Podczas  konferencji prasowej, która odbyła się w historycznej sali zegarowej Urzędu Miasta Racibórz, prezydent miasta z dumą przedstawił swoich nowych zastępców. 

- Jak widać nie sprawdziły się plotki o „starym układzie”. Swoich zastępców wybrałem kierując się kryteriami kompetencji, wiedzy i doświadczenia. Oboje państwo prezydenci bardzo dobrze wpisują się w moją koncepcję dynamicznego, nowoczesnego i rozwijającego się Raciborza - skomentował prezydent Jacek Wojciechowicz.

Komentarze

Dodaj komentarz