21 marca do 19 kwietnia

W tym tygodniu znajdziesz rozwiązanie sprawy, która od dawna Cię trapi. Nie poddawaj się, ponieważ dzięki własnej wiedzy i uporowi, zakończysz również dawny konflikt z bliską Ci osobą. Wiele będzie też zależeć od Ciebie. Nie zmieniaj decyzji, które podjąłeś dawno temu, ponieważ okażą się trafne. Zaufaj swojej intuicji, w najbliższych dniach będzie niezastąpiona.


20 kwietnia do 22 maja

Nadchodzący tydzień będzie wyjątkowo stresujący. Czeka Cię też wiele wyzwań i nowych projektów w pracy. Mimo napotkanych trudności w najbliższym czasie sprostasz wszystkim wyzwaniom. Skorzystaj z pomocy pewnej bliskiej Ci kobiety, ponieważ dzięki niej zamkniesz pewien rozdział w swoim życiu. Bądź bardziej optymistyczny, to ułatwi wiele spraw w kolejnych dniach.


23 maja do 21 czerwca

Pewne niespodziewane spotkanie, do którego dojdzie na początku tygodnia, zmieni wiele Twoich planów świątecznych. Na nic się nie nastawiaj, bądź większym realistą. Wyciągniesz też wnioski z długiej rozmowy z pewną osobą, która od dawna chciała Cię zobaczyć. Zastanów się, czego naprawdę chcesz i zacznij działać.


22 czerwca do 22 lipca

W tym tygodniu czeka Cię wiele wspólnych dni z partnerem. Poświęć mu więcej uwagi, to zażegnacie dawne konflikty. Bliski mężczyzna wyjawi Ci pewien sekret, który wpłynie na Twoją dalszą karierę. Przemyśl dokładnie wszystkie możliwości i nie podejmuj pochopnie żadnej decyzji. Zastanów się, czego dokładnie chcesz w najbliższym roku, a łatwiej będzie Ci to osiągnąć.


23 lipca do 23 sierpnia

Nadchodzący tydzień zwiastuje wiele sukcesów, jednak teraz musisz bardziej skupić się na swoich obowiązkach. Nie zwracaj uwagi na osoby, które próbują Cię zniechęcić do spełnienia marzeń. Małymi krokami pokonasz największe przeszkody - wiele zależy teraz od Ciebie. Poświęć więcej uwagi swojemu zdrowiu i aktywności fizycznej, odpoczynek i regeneracja są Ci teraz potrzebne.


24 sierpnia do 22 września

Otrzymasz zaproszenie na pewne ważne wydarzenie. Nie rezygnuj z niego, od tego zależy Twoja kariera. Pewna osoba złoży Ci ciekawą propozycję dalekiego wyjazdu. Przemyśl to, ponieważ podróż dobrze Ci zrobi. Wykorzystaj dobrze swój urlop i odwiedź dalekie miejsca. Dzięki temu lepiej się poczujesz i poprawisz swoją kondycję fizyczną. Sprawy finansowe poprawią się od początku kolejnego tygodnia.


23 września do 22 października

Nie rozmyślaj tyle nad tym, co jest nieuniknione. Pomyśl, co możesz zmienić i na co masz wpływ. Negatywne myśli będą w najbliższych dniach często Ci towarzyszyć. Zwróć uwagę na osobę, która od dawna robi bardzo wiele, aby poprawić Twoje samopoczucie. Pod koniec tygodnia dostrzeżesz coś, czego od dawna nie zauważałeś.


23 października do 21 listopad

Ten tydzień będzie pełen wyzwań i nauki. Poradzisz sobie z niespodziewanymi kłopotami. Pamiętaj, że najważniejszy jest spokój i opanowanie. Pewna starsza kobieta zwróci się do Ciebie o pomoc. Nie bagatelizuj jej, ponieważ w niedługim czasie sam będziesz potrzebował jej rady. W relacji z bliską Ci osobą szykuje się spokojny, pełen harmonii tydzień.


22 listopada do 21 grudnia

Pozytywne nastawienie będzie Ci towarzyszyć przez cały najbliższy tydzień. Będziesz miał głowę pełną pomysłów i pozytywnego nastawienia. Pewna bliska Ci osoba złoży Ci niezapowiedzianą wizytę. Przemyśl, czy jej propozycja na pewno Ci odpowiada. Postaraj się spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu. Więcej ruchu dobrze wpłynie na Twoje zdrowie.


22 grudnia do 19 stycznia

Nie zaprzątaj sobie głowy tym, co powiedział pewien mężczyzna. Przemyśl jego argumenty i wyciągnij z tego wnioski. W nadchodzących dniach będzie Ci sprzyjać szczęście w sprawach finansowych. To odpowiedni moment na poważne wydatki. Poczujesz też napływ gotówki, dzięki czemu zrealizujesz swoje plany podróżnicze. Przyjmij zaproszenie na pewne spotkanie - to wiele zmieni w Twoim życiu.


20 stycznia do 18 lutego

Nie skupiaj się na swoich niepowodzeniach. Początek miesiąca będzie wyjątkowo szczęśliwy. Odpoczniesz i spędzisz czas z najbliższymi. Spędź wieczór z książką lub porozmawiaj z bliską Ci kobietą - obie tego potrzebujecie. Chwile na łonie natury dobrze wpłyną na Twoje samopoczucie. Nie skupiaj się na przeszłości. Co było, już nie wróci.


19 lutego do 20 marca

W weekend ktoś, kogo od dawna nie widziałaś, zapuka do Twoich drzwi. Wiele osób będzie szukało kontaktu z Tobą. Przemyśl, czy pewne znajomości warto kontynuować. Pamiętaj, że wszystko zależy od Ciebie. Zwracaj uwagę na swoją punktualność, ponieważ na początku tygodnia będzie Ci wyjątkowo potrzebna. Zmienią się też Twoje plany na kolejny miesiąc, podejdź do tego spokojnie - wszystko jeszcze przed Tobą.


Poprzednie tygodnie