post image
Znak zodiaku - Baran
Baran (21 marca - 20 kwietnia)
Musisz zrównoważyć wydatkowanie energii. Konieczna jest zmiana strategii działań. Więcej elastyczności i wyrozumiałości. Twoje starania mogą biec wbrew świadomym intencjom. Unikaj napięć, a zwyciężysz!Byk (21 kwietnia - 21 maja)
Jesteś w fazie twórczego realizowania celów. Możesz stworzyć coś oryginalnego. Działaj w porozumieniu z innymi. Możliwa pozytywna zmiana planów. Warto doskonalić siebie. Rozszerzysz swoje terytorium.Bliźnięta (22 maja - 21 czerwca)
Twój umysł pracuje teraz na najwyższych obrotach. Pojawią się zdarzenia elektryzujące i ekscytujące, ale możesz myśleć, że nie są one dla Ciebie. Nic podobnego! Wykorzystuj nowe szanse.Rak (22 czerwca - 22 lipca)
Jesteś w fazie rozwoju wewnętrznego. Możesz zacząć walczyć przeciwko ograniczeniom. Ale jeśli poczujesz zdenerwowanie, unikaj napiętych sytuacji lub działań, w których występuje duży element niepewności.Lew (23 lipca - 22 sierpnia)
Staraj się ugruntować to, co dotychczas zostało zdobyte. Dobry czas dla nawiązania nowych kontaktów. Musisz jednak nauczyć się nabrać większego dystansu do tego, co inni ludzie mogą mówić na Twój temat.Panna (23 sierpnia - 22 września)
Pokonasz siebie i osiągniesz zamierzony cel. Pobudzisz innych do działania. Czas samorealizacji. Czujesz się swobodnie w wyrażaniu siebie i byciu sobą. Wymiar duchowy Twojego życia zaczyna osiągać wysoki poziom.Waga (23 września - 23 października)
Wyostrzy się Twoja spostrzegawczość. Sprawa przerwana nie będzie definitywnie zamknięta. Nie trać nadziei. Sprzyja cierpliwość. Odkryjesz sens dziwnych i mało zrozumiałych zdarzeń.Skorpion (24 października - 22 listopada)
Nie podejmuj ryzykownych działań. Nie zatrzymuj się. Warto oderwać się od schematów. Znajdziesz audytorium, które Cię wysłucha. Jesteś w kosmicznej fazie przemian. Szukaj nowych rozwiązań.Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)
Zaczniesz odnosić sukcesy w nowej dziedzinie. Nie sprzyja ekspansja za wszelką cenę. Twoja energia szukać może ujścia w czymś nowym. Kiedy uczeń gotów, mistrz się znajdzie.Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)
Wokół Ciebie powstać może wiele kontrowersji. Nie są wskazane zbyt pospieszne działania i decyzje. Ludzie mogą odbierać Cię poprzez wyobrażenia z przeszłości. Sprzyja dialog.Wodnik (21 stycznia - 20 lutego)
W Twoim życiu pojawi się dużo spontaniczności. Zaczniesz działać bardziej celowo i aktywnie. Zdobędziesz środki konieczne do prawidłowego funkcjonowania w świecie materii. Twoje idee znajdą sprzymierzeńców.Ryby (21 lutego - 20 marca)
Z jednej strony pociągać Cię będzie stabilizacja, a z drugiej możesz nieświadomie zrywać z czymś, co już Ci nie sprzyja. Jeśli pojawią się zbyt duże ograniczenia, unikaj walki, a zdziałasz więcej.
 
 

Komentarze

  • GDZIE TU IDZIE ZNALESC OGłOSZENIA Z PRACą???????!!
  • Administrator Ogłoszenia o pracęNa dzień dzisiejszy takie ogłoszenia można znaleźć tylko w wersji papierowej tygodnika Nowiny, być może za jakiś czas także w wersji elektronicznej

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.