Poszukują Państwo skutecznego sposobu na to, by dotrzeć ze swoim przekazem do klientów na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego? Proponujemy wyjątkową przestrzeń reklamową w mediach lokalnych - ogłoszenia na łamach Tygodnika Regionalnego Nowiny i reklamy na naszym portalu informacyjnym  - który teraz w nowej, bardziej atrakcyjnej i nowocześniejszej odsłonie zmienia nazwę z nowiny.rybnik.pl na enowiny.pl

Reklama w Tygodniku Regionalnym Nowiny - szansa na dotarcie do osób z okolic Rybnika, Jastrzębia-Zdroju, Wodzisławia, Żor i Raciborza

Tygodnik Regionalny Nowiny wraz z portalem internetowym to media, które od pokoleń łączą lokalną społeczność z okolic Rybnika, Jastrzębia Zdroju, Żor, Raciborza czy Wodzisława Śląskiego. Gazeta powstała w 64 lata temu, a jej archiwalne numery stanowią niezwykłe świadectwo historii. Zaufanie czytelników i renomę zdobyliśmy pisząc o sprawach najistotniejszych z punktu widzenia ludzi mieszkających w sąsiedztwie - zbrodniach, problemach społecznych i zaniedbaniach władz. Naszym czytelnikom staramy się oferować najwyższej klasy publicystykę, dziennikarstwo śledcze, a także obszerny dział kulturalny i sportowy - wspólnie kibicujemy drużynie żużlowej z Rybnika. Atrakcyjne treści, wywiady z ciekawymi osobami, duża dawka humoru i liczne konkursy - to wszystko sprawiło, że gazeta jest regularnie czytana przez  kilkadziesiąt tysięcy osób w regionie. Obecny nakład czasopisma  to 7500 egzemplarzy. Z naszych badań wynika jednak, że nasi czytelnicy przekazują pismo pomiędzy sobą dalej - jeden egzemplarz czytają średnio trzy-cztery osoby, co znacznie zwiększa zasięg reklamy.

Czy jednak w dobie Internetu tradycyjne reklamy w drukowanym tygodniku mają jeszcze jakikolwiek sens? Zdecydowanie, tak!
Obecnie wiele firm i agencji marketingowych koncentruje się w swoich działaniach na Internecie, jednocześnie przeoczając fakt, że znaczna część społeczeństwa poszukuje informacji o produktach i usługach w zupełnie innych źródłach. Do tych grup odbiorców często należą osoby starsze, ale nie tylko - także społeczność skupiona wokół  konkretnego tytułu, czytelnicy kupujący go regularnie od lat, lokalni przedsiębiorcy, artyści i aktywiści. Forma drukowana kojarzona jest z większą wiarygodnością i prestiżem,  pojedynczy egzemplarz czasopisma może być czytany przez wiele osób, dlatego też często reklama osiąga bardzo duży zasięg i dociera do osób, które faktycznie mogą być zainteresowane ofertą.

Proponujemy Państwu możliwość zamieszczenia w Tygodniku Regionalnym "Nowiny" treści w działach:

  • ogłoszenia drobne - standardowe, krótkie reklamy tekstowe z możliwością dopasowania koloru tła i napisu;
  • ogłoszenia ramkowe - nieco większe reklamy, otoczone wyróżniającą ramką;
  • reklamy modułowe - możliwość wykupienia "modułów" na Twoje reklamy w różnych częściach Tygodnika - określonych wymiarów przestrzeni reklamowej, o konkretnych wymiarach, od mniejszych do bardzo dużych.

Umożliwiamy publikację reklam, ogłoszeń towarzyskich, nekrologów i innych, a także wykupienie drukowanej wkładki z reklamą w większym formacie. Dysponujemy także 9 billboardami w atrakcyjnych lokalizacjach w regionie - ich wynajem to doskonały sposób na to, by dotrzeć z reklamą do jeszcze większej liczby osób. Zainteresowanych prosimy o kontakt w celu przedstawienia szczegółowych informacji.

Reklama na naszym portalu - zdobywaj klientów lokalnie

Portal enowiny.pl to nowa odsłona dobrze znanego czytelnikom serwisu  nowiny.rybnik.pl  w atrakcyjniejszej wersji. To miejsce w sieci, które integruje i angażuje do działań lokalną społeczność; gdzie można przeczytać wciągający artykuł, sprawdzić koncerty odbywające się w następny weekend i poznać ofertę przedsiębiorców z okolic. Proponujemy reklamę w serwisie o dużych zasięgach, zamieszczającym jakościowe treści. Możemy pochwalić się imponującą liczbą odsłon w przedziale 700-800 tysięcy miesięcznie. To sprawia, że nasze treści docierają do około 150 tysięcy miesięcznie - i wyniki te stale rosną! Różnorodne formy promocji w serwisie umożliwiają wybór rozwiązania, które najlepiej odpowiada na potrzeby Państwa oferty. 

Niektóre z form reklamy które oferujemy:

  • Artykuł sponsorowany -  to artykuł na wybrany przez Państwa temat, który przypomina standardowy tekst redakcyjny, jednak w dyskretny sposób promuje określone produkty lub usługi. Może być to na przykład artykuł, który opisuje konkretny problem - wśród sugerowanych rozwiązań można wymienić artykuły z oferty. Można także przytoczyć opinię przedstawiciela firmy jako eksperta lub zamieścić wzmiankę z linkiem. To bardzo subtelna forma, która pozwala dotrzeć także do tych odbiorców, którzy uodpornili się już na tradycyjne reklamy lub stosują programy je blokujące.
  • Billboard - standardowa reklama w formie prostokąta zawierająca krótki tekst i/lub elementy graficzne. Po kliknięciu w reklamę użytkownik przenosi się na Państwa stronę.
  • Skyscraper - czyli z ang. "drapacz chmur" - baner w kształcie wysokiego i wąskiego prostokąta, który wyświetla się z prawej strony witryny. Jej długość powoduje, że pozostaje widoczna, gdy użytkownik "zjedzie" już niżej, do dalszej części tekstu.

Chcą Państwo uzyskać więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Grażyna Bojanowska
Dyrektor marketingu i sprzedaży
grazyna.bojanowska@nowiny.rybnik.pl
32 422 39 23
513 821 880
Agnieszka Wilk
Specjalista ds. marketingu i reklamy
agnieszka.wilk@nowiny.rybnik.pl
32 422 13 50
519 591 225
Dominik Baranek
Specjalista ds. marketingu terenowego
dominik.baranek@nowiny.rybnik.pl
668 918 670