Zmiana organizacji ruchu w Żorach

W związku z nadchodzącym dniem Wszystkich Świętych, przy żorskich cmentarzach będzie obowiązywała zmieniona organizacja ruchu drogowego.

Otworzył bar mimo zakazu

Za otwarcie lokalu mimo obowiązującego zakazu działalności stacjonarnej, właściciela osiedlowego baru czeka teraz odpowiedzialność karna.

W Żorach powstanie akcelerator biznesowy

W żorskiej Strefie Ekonomicznej powstanie akcelerator biznesowy, składający się z kompleksu czterech hal, Centrum Kompetencji oraz Centrum Cooworkingu.

Czerwona strefa w całej Polsce!

Nowe obostrzenia ogłosił dziś Premier Mateusz Morawiecki - od soboty czerwona strefa będzie obowiązywać w całej Polsce.

Od dziś zrobisz zakupy w "Wiślance"

Punktualnie o godzinie 13 Galeria Wiślanka w Żorach została otwarta, atrakcje czekają na odwiedzających jeszcze do soboty.

SąStąd zagrają Tyrmanda

22 października o godzinie 19 w sali teatralnej żorskiego Miejskiego Ośrodka Kultury zespół SąStąd zaprezentuje jazzowy koncert inspirowany sylwetką i twórczością pisarza Leopolda Tyrmanda z gościnny...

Jakie marki w Galerii Wiślanka, jutro wielkie otwarcie

Zbliża się otwarcie Galerii Wiślanka w Żorach. Już 22 października odbędzie się oficjalna inauguracja pierwszego, nowoczesnego centrum handlowo-rozrywkowego w mieście zapewniającego wygodne zakupy dla...

Pijany sprzedawca obsługiwał klientów

Kara dyscyplinarna, grzywna lub kara aresztu grożą 41-latkowi z Żor, który został przyłapany pod wpływem alkoholu w miejscu pracy.

Przeżegnał się, potem potrącił 68-latkę

Przejeżdżając obok kościoła przy ulicy Wodzisławskiej, nie zachował należytej ostrożności i potrącił 68-latkę przechodzącą przez przejście dla pieszych. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala...