Gniew kobiet na rybnickich ulicach

We wtorkowy wieczór protestujący ponownie pojawili się w Rybniku, przemarsz odbył się bez większych incydentów.

Rybnik w czasie Wszystkich Świętych

Od 30 października do 2 listopada, w związku ze wzmożonym ruchem drogowym w okolicy cmentarzy, na terenie miasta Rybnika wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

Zmiana organizacji ruchu w Żorach

W związku z nadchodzącym dniem Wszystkich Świętych, przy żorskich cmentarzach będzie obowiązywała zmieniona organizacja ruchu drogowego.

Otworzył bar mimo zakazu

Za otwarcie lokalu mimo obowiązującego zakazu działalności stacjonarnej, właściciela osiedlowego baru czeka teraz odpowiedzialność karna.

W Żorach powstanie akcelerator biznesowy

W żorskiej Strefie Ekonomicznej powstanie akcelerator biznesowy, składający się z kompleksu czterech hal, Centrum Kompetencji oraz Centrum Cooworkingu.

Trochę Wiednia w Rybniku

Jest w Rybniku takie miejsce, w którym poczujesz się jak na wytwornym wiedeńskim przyjęciu. Na stoliku zagości strudel wiedeński, tort Sachera, sernik albo jeden z wielu deserów, do tego oczywiście do...

Nie żyje Franciszek Wrana

26 października, w wieku 80 lat, zmarł Franciszek Wrana - od 4 lat był honorowym prezesem piłkarskiego Podokręgu Rybnik, w strukturach którego działał przez większość swojego życia.

Kolejne zakażenia koronawirusem w kopalniach PGG i JSW

49 nowych przypadków zakażenia koronawirusem potwierdzono w miniony weekend w kopalniach Polskiej Grupy Górniczej, a trzy w zakładach Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Na kwarantannie jest blisko 750 gór...

PUP w Rybniku wyróżniony

Doceniono niestandardowe i oryginalne działania rybnickiego urzędu w aktywizowaniu i promowaniu świadomego planowania kariery osób młodych.

Gorąco podczas protestu w Rybniku

Wczoraj odbyły się kolejne protesty kobiet w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego aborcji, także w Rybniku.