W czterech meczach PE Jakub Grzegorzewski zdobył cztery bramki, a w 14 kolejkach ekstraklasy ma ich na koncie zaledwie trzy, z czego dwie z rzutów karnych. Zdjęcie: Maciej Przygoda

W piątek podopieczni trenera Janusza Białka pokonali przy Bogumińskiej mistrzów Polski 3:1. Mecz rozpoczął się od trafienia gości w 24. minucie, ale riposta wodzisławian była natychmiastowa, w ciągu kolejnych czterech minut zdołali wyrównać i wyjść na prowadzenie po strzałach Bartłomieja Sochy i Jakuba Grzegorzewskiego. Wynik meczu w 90. minucie ustalił strzałem z rzutu karnego, podyktowanego za faul Aleksandra Ptaka na Damianie Sewerynie, Bartosz Iwan.
W środę, 28.11, piłkarzy Odry czeka kolejny mecz na własnym boisku w PE, a w sobotę na zakończenie rundy jesiennej zmierzą się w Grodzisku z Groclinem.

Odra Wodzisław – Zagłębie Lubin 3:1 (2:1) Socha 25., Grzegorzewski 27., Iwan 90. – Włodarczyk 23.

Odra: Pilarz – Kokoszka, Kuranty, Hinc, Dudek – Biskup, Rygel (57. Woś), Nowacki (60. Malinowski), Szary – Socha (84. Iwan), Grzegorzewski (63. Seweryn).
Zagłębie: Ptak – Bartczak, Arboleda, Steinke, Jackiewicz – Plizga (84. Hanzel), Iwański, Gomes (90. Getinger), Kolendowicz (72. Pytlarz) – Chałbiński, Włodarczyk.