Unitki przegrały z Dunkami

Po pierwszej połowie zanosiło się na niespodziankę. Unitki po golu zdobytym w 37. minucie przez Agnieszkę Winczo prowadziły 1:0. Kto wie, jak potoczyłyby się losy tego meczu, gdyby ta sama zawodniczka jeszcze przed przerwą wykorzystała niemal stuprocentową okazję do zdobycia kolejnego gola. Przegrała jednak pojedynek sam na sam z bramkarką Stiną Petersen. Po zmianie stron Dunki rzuciły się do ataków i zdołały dwa raz umieścić piłkę w bramce strzeżonej przez Darię Antończyk. W 54.minucie wyrównała Signe Andersen, a gola dającego im wygraną zdobyła niespełna kwadrans później Camilla Larsen.
Mecz rewanżowy odbędzie się 13 października. Unia, myśląc o awansie do następnej rundy, musi wygrać 2:0 lub różnicą jednego gola pod warunkiem, że strzeli więcej niż dwie bramki.