ROW ucieka rywalom

Mecz w Chróścicach rozpoczął się fatalnie dla zespołu trenera Jana Furlepy. Już w 19. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Jakub Zaczyk wykorzystał rzut karny i Victoria objęła prowadzenie. Jednak na minutę przed zakończeniem pierwszej połowy do wyrównania doprowadził Mateusz Szatkowski. Kiedy wydawało się, że obie drużyny podzielą się punktami, a do końca meczu brakowało jeszcze sześć minut, gola dającego zwycięstwo rybnickiej jedenastce zdobył Jarosław Wieczorek.
Tymczasem najgroźniejsi rywale ROW-u w walce o awans do II ligi potracili dzisiaj punkty. LZS Leśnica bezbramkowo zremisował na własnym boisku z Orłem Psary/Babienica, a Oderka Opole przegrała w Bielsku-Białej ze Stalą 0:1. II liga coraz bliżej Rybnika!