Medalowe aspiracje
Kolejny bardzo dobry występ w tym sezonie zanotowała eksportowa para UKS Krzanowice Aleksandra Baron i Karolina Daniszewska.
W półfinale mistrzostw Polski juniorek w siatkówce plażowej, który odbył się w Suchym Borze, krzanowiczanki zajęły drugie miejsce i awansowały do turnieju finałowego, który odbędzie się w dniach 13-14 lipca w Kędzierzynie-Koźlu. Zawodniczki klubu z Krzanowic pewnie wywalczyły też awans do finału mistrzostw kraju w kategorii kadetek. Jednak wyczyn w turnieju w Suchym Borze może okazać się w karierze Baron i Daniszewskiej przełomowym. Przez eliminacje podopieczne trenerów Tomasza Kuziaka i Adama Gębskiego przeszły jak burza. W spotkaniu półfinałowym wygrały z parą z Będzina 2:1. Dopiero w finale musiały uznać wyższość Martyny Kozińskiej i Agaty Oleksy, przegrywając 1:2.