Nagroda za ambicję
Siatkarki UKS Krzanowice odniosły trzecie zwycięstwo w tym sezonie rozgrywek II ligi. W Sosnowcu krzanowiczanki pokonały wyżej notowane od siebie wychowanki Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZPS. Wprawdzie gospodynie górowały nad zawodniczkami trenera Tomasza Kuziaka warunkami fizycznymi, to ekipa spod Raciborza tę przewagę zniwelowała walecznością i ambicją. Zespół z Krzanowic objął prowadzenie 2:0 w setach i gospodynie znalazły się pod ścianą. Zdołały wprawdzie urwać jednego seta, ale w czwartej partii znów górą były zawodniczki UKS-u.
W sobotę (22 października) w hali w Pietrowicach Wielkich drużyna UKS Krzanowice podejmować będzie MCKiS Jaworzno. Początek tego meczu o godz. 18.

SMS II PZSP SOSNOWIEC – UKS KRZANOWICE 1:2 (23:25, 21:25, 26:24, 19:25)
UKS: M. Sławik, Otlik, Bahryj, Baron, Nagler, B. Sławik, Daniszewska (libero) – Breitschedel, Pyłypiw, Hońca.