Dobre występy karateków
Aż siedem medali zdobyli zawodnicy jastrzębskiego klubu karate kyokushin podczas międzynarodowych zawodów w Sieradzu. W zawodach tych wystartowało prawie 150 karateków z Polski, Czech, Niemiec, Słowacji i Białorusi. Złoty medal w w Sieradzu w semi-kontakcie wywalczył 17-letni Dawid Zator. Ponadto srebrne krążki zdobyli: Anastazja Gamrat w light kumite i Marek Maryniak w semi-kontakcie. Czterokrotnie jastrzębianie stawali na najniższym stopniu podium. Brązowe medale trafiły do Oskara Kozieła w układach kata, Konrada Serwotki i Patryka Kolanowskiego w light kumite. Jeszcze w tm roku członkowie klubu z Jastrzębia Zdroju wyjadą na turnieje o puchar Polski w Suwałkach oraz ogólnopolski turniej w Białej Podlaskiej.