Cenne zwycięstwo
Dzięki wygranej w Katowicach nad drużyną Olimpu siatkarki Zorzy Wodzisław obroniły pozycję liderek rozgrywek III ligi. To daje im prawo organizacji jednego z dwóch turniejów finałowych rywalizacji o awans do II ligi. Trzeba jednak przyznać, że wygrana nie przyszła zawodniczkom Zorzy łatwo. Olimp zajmuje wprawdzie ostatnie miejsce w tabeli, ale nie zamierzał łatwo sprzedać skóry. Po trzech setach gospodynie prowadziły 2:1 i zanosiło się na sporą niespodziankę. Na szczęście w czwartym secie podopieczne trenera Andrzeja Brzezinki zagrały perfekcyjnie i doprowadziły do tie-breaku. W nim po zaciętej walce udowodniły swoją wyższość.

OLIMP-SPORT KATOWICE – ZORZA WODZISŁAW 2:3 (25:21, 14:25, 25:19, 17:25, 13:15)
Zorza: Ostrzołek, Wieliniec, Dusza, Małek, Szado, Wójcik, Michalska (libero) – Kosińska (libero), Hibner, Sowisz, Szczygieł, Grobelny.