Brąz Bieleckiej

W zawodach uznawanych za mistrzostwa Polski juniorek zajęła trzecie miejsce w biegu sprinterskim na dystansie 1,4 km stylem dowolnym. Podczas zawodów, które odbywały się w Wiśle Bielecka startowała również w biegach na dystansie 5 i 7,5 km. W tym pierwszym stylem dowolnym zajęła piąte miejsce, a na dystansie 5 km stylem klasycznym była siódma.
Druga zawodniczka z Wodzisławia, która startowała w Wiśle, Sonia Fulneczek, zajęła 20. miejsce w biegu sprinterskim, 19. miejsce w biegu na 7,5 km stylem dowolnym oraz 20. miejsce w biegu na dystansie 5 km stylem klasycznym. W ostatnim dniu mistrzostw zostały rozegrane biegi sztafetowe Team Sprint. Sztafeta MKS Wodzisław w składzie Dominika Bielecka i Sonia Fulneczek zajęła siódme miejsce.