Komplet medali

Piąty w wieloboju był inny radlinianin Błażej Rduch, dziewiąty Damian Kempny, a dziesiąty Janusz Drzeniek. Młodzi gimnastycy z Radlina z dorobkiem 21 pkt zwyciężyli zdecydowanie w klasyfikacji drużynowej, drugie miejsce zajęli gospodarze Tęcza Łódź (16), a trzecie Cukrownik Chybie. W zawodach wystąpiło dziewięć drużyn i 37 zawodników.Wcześniej reprezentanci KG Radlin wzięli udział w międzynarodowym turnieju, który z udziałem zawodników z Ukrainy, Czech, Słowacji i Polski odbył się w Pałacu Młodzieży w Katowicach. W kategorii wiekowej do lat 10 zwyciężył Konrad Kacprzyk, a Janusz Drzeniek był piąty. W kategorii do lat 13 trzeci był Artur Drzeniek, a szósty Przemysław Kuhn; w kolejnej kategorii, powyżej 13 lat – Marcin Kaźmierczak był trzeci, a Arkadiusz Cieślok siódmy.W najbliższą sobotę 18 bm. w Sokolni w Radlinie odbędą się indywidualne i drużynowe mistrzostwa Śląska w klasie juniorów starszych (do 18 lat). Początek zawodów o g. 11.