Popularny remis

Mimo tak dużej ilości remisów nadal pierwsze skrzypce w swoich zespołach grali snajperzy. W drugiej kolejce padło 35 goli, co daje przyzwoite ponad cztery trafienia w meczu.Ciekawa sytuacja miała miejsce w Górkach, gdzie gospodarze podejmowali dotychczasowego lidera. Do przerwy utrzymywało się 0:0. Po zmianie stron miejscowi objęli prowadzenie 3:1. Na 15 minut przed końcowym gwizdkiem ten rezultat zdawał się zapewniać zwycięstwo piłkarzom Górek, jednak gościom na tyle trudno było się rozstać z fotelem lidera, że zdołali doprowadzić do wyrównania, zdobywając jednego gola po błędzie bramkarza, który przepuścił stosunkowo niegroźny strzał między nogami, a w samej końcówce – drugiego – po uderzeniu z rzutu wolnego.Samodzielnym liderem pozostaje więc po dwóch kolejkach beniaminek z Krzyżkowic, a tabelę zamyka jego przeciwnik z ostatniej kolejki drużyna Chałupek. Piłkarze Chałupek bardzo dzielnie walczyli o punkty w tym spotkaniu, nie zrażając się tym, że goście prowadzili do przerwy 1:3, dalej atakowali, zdołali odrobić jednak tylko dwubramkową stratę.Wyniki 2. kolejki: Bemat Lyski – Pstrążna 2:2 (1:1) Przygoda, Piotrowski – S. Gatnar, Ł. Broża, Kornowac - Unia Turza Śląska 1:1 (0:0) L. Gatnar - Mucha, Unia II Racibórz – Adamowice 1:1 (0:0) Hajok dla Adamowic, Buk Rudy Wlk. – Przyszłość II Rogów 4:2 (1:1) Frątczak 2, M. Bok, Ł. Węglorz – Mielańczyk, Kucza, Włókniarz Nędza – Dąb Gaszowice 2:2 (1:0) Bochynek, Malina – Latoń, Sapek, Samborowice – Tworków 2:2 (1:2) Cichoń 2 – Wolnik, Brachmański, Chałupki – Krzyżkowice 3:4 (1:3) Wilk 3, Fibic dla Krzyżkowic, Górki Śl. – Rafako Racibórz 3:3 (0:0) Handziuk, Łanocha, Tracinkiewicz dla Rafako.1. Krzyżkowice 2 6 5:32. Rafako 2 4 10:63. Gaszowice 2 4 7:34. Pstrążna 2 4 5:35. Lyski 2 4 6:56. Tworków 2 4 5:47. Kornowac 2 4 3:28. Rogów II 2 3 3:49. Rudy Wlk. 2 3 5:710. Górki 2 1 6:711. Nędza 2 1 4:512. Samborowice 2 1 2:3Adamowice 2 1 2:314. Unia II 2 1 1:215. Turza 2 1 2:416. Chałupki 2 0 6:11Najlepsi strzelcy po 1. kolejce: Marcin Handziuk (Rafako) 4, Wojciechowski Czesław (Lyski) 3, Sebastian Pierchałą (Gaszowice) 2, Krzysztof Ślezak (Gaszowice) 2, Arkadiusz Groner (Górki) 2, Leszek Gatnar (Kornowac) 2, Marcin Adam (Pstrążna) 2.