post image

BARAN (21.03 – 20.04)
W najbliższych dniach powinieneś wygospodarować więcej czasu na solidny wypoczynek. Chwili relaksu i odreagowania potrzebuje nie tylko Twoje ciało, ale i umysł. Postaraj się obejrzeć dobry film czy sięgnąć po ciekawą książkę. Przekonasz się, że w oderwaniu od rzeczywistości znajdziesz więcej rozwiązań, aniżeli w codziennym zabieganiu.

BYK (21.04 – 20.05)
Wraz z piękną pogodą dosięgnie Cię wiosenny przypływ energii. Będziesz miał ochotę zacząć ćwiczyć, wykonać samodzielnie wszystkie wiosenne porządki, spotykać się z ludźmi, a nawet bardziej zaangażować w pracę. Pamiętaj: jeśli spotkania z ludźmi, to jedynie on-line. Taki klimat teraz mamy...

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
W najbliższych dniach usłyszysz kilka nieprzyjemnych słów pod swoim adresem. Co prawda zostaną one wypowiedziane w złości i nawet w połowie nie będą prawdziwe, niemniej cała sytuacja bardzo Cię dotknie. Nie powinieneś się jednak zbytnio przejmować. Kiedy opadną emocje, usłyszysz przeprosiny. Postaraj się je przyjąć i nie nosić urazy w sercu.

RAK (22.06 – 22.07)
Już za kilka dni sam siebie będziesz nazywał prawdziwym szczęściarzem. Los się do Ciebie uśmiechnie, a dobra passa szybko się nie skończy. Postaraj się podzielić swoim szczęściem z najbliższymi, wszak rodzina jest tylko od tego, aby dzielić z nią smutki i problemy. Ponadto szczęściem trzeba cieszyć się z tymi, których kochamy, daje to o wiele więcej satysfakcji.

LEW (23.07 – 22.08)
Należysz do ludzi, którym ciężko cieszyć się z małych rzeczy. Pozwalasz, aby błahe smutki i troski urastały w twojej wyobraźni do rangi prawdziwych problemów, jednak kiedy spotyka Cię coś dobrego, niemalże to bagatelizujesz. W ten sposób nie tylko zakłamujesz rzeczywistość, ale też sprawiasz, że w Twoim życiu o wiele rzadziej gości uśmiech i radość.

PANNA (23.08 – 22.09)
Niebawem będziesz musiał podjąć trudną dla Ciebie decyzję. Ważne, abyś się nie spieszył, tylko dokładnie przeanalizował wszystkie argumenty za i przeciw. Posłuchaj też własnego serca i głosu najbliższych, nie zaszkodzi też poprosić o opinię kogoś, kto kompletnie nie jest w sprawę zaangażowany. Taki osąd bez emocji może być wprost nieoceniony.

WAGA (23.09 – 22.10)
W ostatnim czasie nagromadziłeś mnóstwo zaległości, które coraz bardziej się nawarstwiają i sprawiają, że nie masz ochoty w ogóle zabierać się do pracy. Postaraj się od teraz systematycznie załatwiać wszystko, co odłożyłeś na później. W przeciwnym przypadku stracisz nie tylko mnóstwo wolnego czasu, ale i niepotrzebnie zszargasz sobie nerwy.

SKORPION (23.10 – 21.11)
Należysz do osób, które strasznie lubią narzekać. Nie podoba Ci się pogoda, program w telewizji, postawa znajomych, zachowanie najbliższych osób itp. Zawsze znajdujesz sobie coś, co jest nie tak. Takie nastawienie i podejście do życia sprawia, że sam sobie odbierasz radość z małych rzeczy. Może dla miłej odmiany postaraj się poszukać we wszystkim przynajmniej jednej zalety.

STRZELEC (22.11 – 21.12)
Od pewnego czasu narzekasz na stagnację w swoim życiu uczuciowym. Prawda jest jednak taka, że sam nic nie robisz, aby w jakikolwiek sposób zmienić sytuację. Jeśli męczy Cię monotonia w związku, sam wprowadź do niego jakieś nowe elementy, zaproponuj partnerowi zmianę albo przynajmniej zainicjuj rozmowę na ten temat. Biernym czekaniem nic nie zdziałasz.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
Należysz do ludzi, którzy bardzo nie lubią zmian. Nawet nowy kolor ściany początkowo strasznie Cię drażni. Tak więc zmiany, które niebawem szykują się w Twojej codzienności, bez wątpienia przyniosą mnóstwo nerwów, co jest zupełnie niepotrzebne. Zmiany są nieuniknione, tak więc zamiast walczyć o zachowanie starego porządku, postaraj się wpłynąć na to, co ma nastąpić.

WODNIK (20.01 – 18.02)
Chociaż do lata jest jeszcze dosyć sporo czasu, coraz częściej myślisz o wakacjach. Niestety, z powodu epidemii, nie jesteś w stanie na razie zaplanować żadnego wyjazdu. Musisz przeczekać ten trudny dla nas wszystkich czas. Ale kiedy obostrzenia zostaną poluzowane, zaplanuj sobie przynajmniej jakiś krótki weekendowy wypad.

RYBY (19.02 – 20.03)
Od dawna ciągnie się za Tobą niezałatwiony problem, który spędza Ci sen z powiek. Niestety sam nie możesz już zbyt wiele zdziałać, a ludzie, których prosiłeś o pomoc, także zawodzą. Postaraj się poszukać wsparcia poza kręgiem osób zaangażowanych i rodziny. Nie przejmuj się też na zapas, sprawa w końcu znajdzie pozytywne dla ciebie rozwiązanie.

Komentarze