post image

BARAN (21.03 – 20.04)
Jesteś strasznie mało asertywny. Bardzo rzadko odmawiasz innym, nawet jeśli zostaniesz poproszony o coś, na co kompletnie nie masz ochoty. Powinieneś bardziej nad sobą popracować w tej materii, inaczej pewne osoby w twoim kręgu będą nagminnie Cię wykorzystywały, zrzucając na twoje barki własne obowiązki.

BYK (21.04 – 20.05)

Od kiedy za oknem pojawiły się pierwsze oznaki wiosny, nieustannie obiecujesz sobie, że w najbliższy weekend wybierzesz się na jakiś dłuższy wyjazd. Na razie nie jest to niestety za bardzo możliwe. Tymczasem powinieneś się w końcu zmobilizować i zafundować sobie ciekawy czas w domu. Chwila relaksu bardzo ci się przyda.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)
W nadchodzącym czasie czeka Cię niemiłe rozczarowanie. Coś, na co bardzo liczyłeś, w żadnej mierze nie spełni Twoich oczekiwań. Ponadto okaże się, że nie tylko Ty się zawiodłeś. Na przyszłość postaraj się nie wiązać aż tak dużych nadziei z rzeczami bardzo niepewnymi. O wiele lepsze jest miłe zaskoczenie, niż gorzkie rozczarowanie.

RAK (22.06 – 22.07)
Już za kilka dni wśród Twoich najbliższych przyjaciół i znajomych zacznie krążyć niebywała nowina. Chociaż początkowo będziesz przekonany, że to tylko plotka, szybko upewnisz się, że zaskakująca wiadomość jest prawdziwa. Kiedy przeminie początkowe zaskoczenie, nowina okaże się dla waszego grona bardzo pozytywna.

LEW (23.07 – 22.08)
Od dawna obiecujesz sobie, że przejdziesz na dietę i porządnie zabierzesz się za swoją kondycję. W rzeczywistości cała praca nad sobą sprowadza się do składania sobie obietnic. Czas najwyższy zabrać się do działania. Zastanów się nad zakupem jakiegoś stacjonarnego sprzętu do ćwiczenia. A kiedy już będzie taka możliwość – zaopatrz się w karnet na basen!

PANNA (23.08 – 22.09)
W Twoim życiu ostatnio panuje straszny zamęt. Niepozałatwiane wcześniej sprawy nagle równocześnie spadły Ci na głowę. W efekcie plączesz się strasznie pomiędzy różnymi spawami i chaotycznie starasz się załatwić wszystko naraz. Postaraj się lepiej zorganizować swój czas, wyznaczając priorytety i doprowadzając poszczególne sprawy do końca.

WAGA (23.09 – 22.10)
Należysz do ludzi, którzy bardzo mocno analizują każde zasłyszane zdanie. Zazwyczaj doszukujesz się drugiego dna i podtekstów uważając, że Twój rozmówca chciał przekazać coś więcej niż to, co wyraził w słowach. Przez tę swoją podejrzliwość już nieraz doprowadziłeś do nieprzyjemnych sytuacji. Na przyszłość postaraj się więc wyjaśniać wątpliwości i unikać niedomówień.

SKORPION (23.10 – 21.11)
Niebawem usłyszysz plotkę, którą będziesz chciał się podzielić z bliską Ci osobą. Zastanów się jednak, czy aby na pewno warto. Osoba, której powierzysz informację, szybko rozniesie ją wśród wspólnych znajomych, co dla Ciebie nie będzie pożądanym rozwiązaniem. Ponadto przez jej i Twoje gadulstwo spotkasz się z wyrzutem ze strony kogoś, na kogo opinii bardzo ci zależy.

STRZELEC (22.11 – 21.12)
Ktoś z Twoich najbliższych bardzo przeżywa niepowodzenie, jakie ostatnio mu się przytrafiło. Chociaż pozornie wydaje się, że wszystko jest dobrze, wnikliwa obserwacja pozwoli Ci zauważyć, że ta osoba naprawdę się zamartwia. Postaraj się pomóc. Najlepiej zrobisz, inicjując szczerą rozmowę.

KOZIOROŻEC (22.12 – 19.01)
W Twoim życiu uczuciowym niebawem zapanuje zamęt. Na Twojej drodze pojawi się nieoczekiwanie dawna miłość, przez którą zaczniesz się zastanawiać nad swoją obecną sytuacją. Zanim postanowisz coś w swoim życiu zmienić, zastanów się, czy aby na pewno warto. Pamiętaj, że ludzie potrafią się bardzo zmienić.

WODNIK (20.01 – 18.02)
Od pewnego czasu skarżysz się na dokuczliwy ból mięśni. Zamiast szukać pomocy w kolejnych połykanych tabletkach, postaraj się więcej ruszać. Pomyśl nad odwiedzeniem specjalisty albo sam poszukaj w dobrych źródłach ćwiczeń, które bez wątpienia pomogą Ci bardziej niż lekarstwa. Pamiętaj, że ruch to zdrowie i nie jest to tylko wyświechtany slogan.

RYBY (19.02 – 20.03)
Jeden z Twoich przyjaciół wpadnie niebawem na prawdziwie szalony pomysł, w który będzie próbował Cię zaangażować. Początkowo idea wyda Ci się całkowicie niemożliwa i absolutnie nie będziesz chciał brać w tym udziału. Zanim definitywnie odmówisz, powinieneś się jednak dobrze zastanowić, bo być może właśnie rezygnujesz z prawdziwej, życiowej przygody.

Komentarze