post image
24-latek za kierownicą volkswagena ponad dwukrotnie przekroczył prędkość w terenie zabudowanym / Policja Jastrzębie


22 września na alei Piłsudskiego kierowca volkswagena rażąco przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. Tam, gdzie obowiązuje 50 km na godz. jechał dwa razy szybciej. Swoją przejażdżkę zakończył spotkaniem z jastrzębską drogówką.

- Mundurowi ujawnili wykroczenie w trakcie posterunku stałego. 24-latek dostał wysoki mandat 10 punktów karnych. Zgodnie z przepisami, mieszkaniec powiatu wodzisławskiego na trzy miesiące pożegna się również z prawem jazdy – oznajmia aspirant Halina Semik, oficer prasowa komendy policji.

Komentarze

  • koczis Armagedon na ulicy Centralnej w Połomi.Modernizacja ulicy Jastrzębskiej,dalej Wodzisławskiej spowodowała że cały ruch samochodów odbywa się przez Połomię.Pędzące ciężarówki,z ładunkiem lub bez ,ścigające się auta osobowe to codzienność.Policji jak na lekarstwo,jedynie czasem patrol do COVID.Nikt tego bajzlu nie pilnuje.Cud że nie było większej tragedii.Apeluję do włodarzy powiatu i gminy Mszana - zróbcie coś z tym !!!Może któryś z decydentów osobiście sprawdzi przez kilka godzin jak na ulicy Centralnej odbywa się ruch samochodowy od godziny 4.00 do 23.00 Bo wygląda na to że władze i policja olewają ten problem.

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.