http://zory.domyslaskie.pl/ Wizualizacja nowo budowanego w Żorach Osiedla Park Cegielnia
http://zory.domyslaskie.pl/ Wizualizacja nowo budowanego w Żorach Osiedla Park Cegielnia

Trwa już sprzedaż mieszkań w jednym z dwóch segmentów. Inwestor, spółka Domy Śląskie z Mysłowic informuje, że łącznie powstanie 90 funkcjonalnych mieszkań. Do dyspozycji mieszkańców będzie łącznie 136 miejsc postojowych, w tym 84 w garażach podziemnych i 52 przed budynkami. 

- O komforcie zdecyduje zarówno estetyka wizualna, jak i funkcjonalność budynku i mieszkań. Dołożyliśmy starań aby zaspokoić oba aspekty – podkreśla Agnieszka Niestrój z biuro firmy.

Oko powinny cieszyć nowoczesna architektura z użyciem wysokiej jakości materiałów elewacyjnych oraz szczegółowo dobrana i zaplanowana zieleń. Pod względem funkcjonalnym zastosowano rozwiązania rzadko spotykane w innych inwestycjach deweloperskich - np mieszkania o powierzchni powyżej 58 m kw. mają oddzielne pomieszczenie pralnię. Większość lokali posiada wyjście na balkon (taras) zarówno z salonu jak i sypialni małżeńskiej.

Co ciekawe, mieszkania wyposażono w ogrzewanie podłogowe.  

Na dachach obu segmentów zaprojektowano zielone tarasy widokowe ze stolikami i możliwością urządzenia ze znajomymi grilla (elektrycznego). 
Ciepła woda użytkowa i C.O. obsługiwane będą przez kotłownie gazowe zlokalizowane na dachach segmentów mieszkalnych.
W obu segmentach mieszkalnych są obszerne windy, którymi dostaniemy się na każdy poziom mieszkalny i oba poziomy garaży.

- Sprzedaliśmy już 20 mieszkań w segmencie MG2, od strony ulicy Folwareckiej. Są tu 43 lokale. Nieco później będzie można nabyć mieszkania w segmencie pierwszym – informują Domy Śląskie. 

 

Komentarze

Dodaj komentarz