KMP Żory.
KMP Żory.

Kolizja trzech pojazdów, w tym TIR-a, miała miejsce dzisiaj po godzinie 9:00 na ulicy Nad Rudą w Żorach. Przez kilka godzin ruch na tym odcinku drogi był całkowicie sparaliżowany, gdyż trwała akcja wyciągania z rowu przewróconej ciężarówki. Policjanci kierowali zmotoryzowanych na objazdy i apelowali o ostrożną jazdę.

- Jak ustalili policjanci interweniujący na miejscu zdarzenia 34-latka kierująca skodą, w czasie wymijania się z samochodem ciężarowym zaczęła zjeżdżać na przeciwległy pas, uderzyła w oponę tego pojazdu, a ten uprzednio, także zjeżdżając na przeciwległy pas, przewrócił się do rowu - informuje rzecznik prasowy żorskiej policji.

W tym czasie inny samochód osobowy uderzył w skodę. Kierująca pojazdem została przetransportowana do szpitala, z kolei nikt z pozostałych uczestników zdarzenia nie ucierpiał i wszyscy byli trzeźwi. 

Na kilka godzin całkowicie zamknięto ruch na tym odcinku drogi i wyznaczono objazdy, na które zmotoryzowanych kierowali policjanci. Policja apeluje o ostrożną jazdę i rozsądek za kierownicą.

Galeria

Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj komentarz