archiwum Żorska biblioteka należy do najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu w regionie
archiwum Żorska biblioteka należy do najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu w regionie

Odrestaurowany budynek XIX-wiecznego młyna, w którym mieści się książnica zachwyca funkcjonalnością i innowacyjnymi rozwiązaniami. Stał się nowoczesną siedzibą biblioteki z doskonale wyposażoną czytelnią prasy, wypożyczalnią dla dzieci, młodzieży i dorosłych, świetnie zaopatrzonym działem multimediów, pracownią dla twórców, a także wielofunkcyjną salą konferencyjną czy studiem nagraniowym.

- Zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie internetowym i oddanie głosu na budynek żorskiej biblioteki – mówią w biurze promocji, kultury i sportu urzędu miasta. 

Aby to zrobić, należy: wejść na stronę http://https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/editions/2262/plebiscite/stage-1?arg_1=stage-1, wyszukać zgłoszony obiekt według województwa lub po nazwie obiektu, kliknąć na wybrany obiekt, a następnie „zobacz podstronę obiektu i oddaj swój głos". Na podstronie należy podać imię i nazwisko, adres mailowy, zaznaczyć „Nie jestem robotem” - a po udanej weryfikacji kliknąć „Zagłosuj”, na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować.

Liczba oddanych głosów jest aktualizowana o pełnej godzinie.

Komentarze

Dodaj komentarz