Materiały prasowe Bilety na wydarzenie można kupić tylko online.
Materiały prasowe Bilety na wydarzenie można kupić tylko online.

Program Reggae Festiwalu: 24 lipca (sobota) 

17:00 – 18:00 - Rozgrzewka 

18:00 – 19:15- Johny Rockers 

19:30 – 20:45 - Dubska 

21:00- 22:30 - Tabu 

22:45 – 00:15 - Grubson 

00:30 – 1:45 - Sidney Polak

- Wodzisław Śląski zmieni się w Najcieplejsze Miejsce na Ziemi w środku lata, bo organizujemy imprezę z niepowtarzalnym klimatem i gorącą, zawsze pozytywną atmosferą. Liczymy, że i tym razem, mimo ograniczeń związanych z epidemią, fani tego festiwalu nie zawiodą – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety na wydarzenie można kupić tylko online. Cena biletu: 20 zł. Dzieci do 12 roku życia mają wstęp darmowy. 

Rodzaje biletów: 

Pula dla osób z Certyfikatem, którym wystawiono zaświadczenie o wykonaniu szczepienia ochronnego przeciwko COVID19 szczepionką, która została dopuszczona do obrotu w Unii Europejskiej; 

Pula dla wszystkich (w tym osób bez certyfikatu), liczba tych biletów jest ograniczona limitem określonym w obowiązujących przepisach prawa, wprowadzonych przez władze państwowe w związku z pandemią COVID-19. 

Przy pierwszym wejściu na teren imprezy bilet zostanie zamieniony na opaskę. 

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem imprezy. 

Każdy uczestnik Imprezy zobowiązany jest do przestrzegania aktualnych na dzień Imprezy zasad i warunków bezpieczeństwa epidemicznego określonych w obowiązujących przepisach prawa.

Miasto Wodzisław Śląski organizuje „Najcieplejsze Miejsce na Ziemi – Reggae Festiwal” poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury i Total Promotion. Współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM". Sponsorem festiwalu jest właściciel marki Lech oraz Restauracja Pilsner Pub.

Więcej o festiwalu: www.nmnz.pl 

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie imprezy bądź jej odwołania. Wszystkie koncerty zostaną zorganizowane zgodnie z aktualnym na dzień imprezy rozporządzeniem o organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.
 

Komentarze

Dodaj komentarz