Archiwum  Czołowi polscy muzycy znowu zadbają o gorącą atmosferę
Archiwum Czołowi polscy muzycy znowu zadbają o gorącą atmosferę

24 lipca miasto po raz kolejny stanie się Najcieplejszym Miejscem Na Ziemi. 18. edycja imprezy odbędzie się na stadionie miejskim przy ulicy Bogumińskiej. Czołowi polscy muzycy zadbają o gorącą atmosferę. Dobra muzyka, zabawa i fantastyczna publiczność to znak rozpoznawczy tego wydarzenia. 

W programie Reggae Festiwalu: 17 – 18 Rozgrzewka, 18 – 19.15 Johny Rockers, 19.30 – 20.45 Dubska, 21 – 22.30 Tabu, 22.45 – 00.15 – Grubson, 00.30 – 1.45 Sidney Polak

- Wodzisław Śląski zmieni się w Najcieplejsze Miejsce na Ziemi w środku lata, bo organizujemy imprezę z niepowtarzalnym klimatem i gorącą, zawsze pozytywną atmosferą. Liczymy, że i tym razem, mimo ograniczeń związanych z epidemią, fani tego festiwalu nie zawiodą – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety na wydarzenie można kupić tylko online. Są dwie pule biletów. Pierwsza dla osób z certyfikatem o zaszczepieniu przeciwko covid-19 preparatem, dopuszczonym do obrotu w Unii Europejskiej. Druga dla wszystkich pozostałych fanów dobrej muzyki, która jest ograniczona limitem określonym w obowiązujących przepisach prawa, wprowadzonych przez władze państwowe w związku z pandemią.

Cena 20 zł. Dzieci do 12 roku życia mają wstęp darmowy.

Komentarze

Dodaj komentarz