To będzie już 18. edycja imprezy
To będzie już 18. edycja imprezy

Przed nami dwa dni świetnej zabawy na osiedlu Księcia Władysława, wypełnione muzyką, tańcem i śpiewem. Jak co roku nie zabraknie pokazów rycerskich i rodzinnych rozgrywek sportowych. - A to wszystko ubogacone straganami z rękodziełem twórców ludowych i punktami z gastronomią. Zapraszamy do uczestnictwa w jedynej takiej w roku imprezie plenerowej. Szczegóły na plakacie – zachęca Miejski Ośrodek Kultury w Żorach. 

Impreza rozpocznie się w sobotę 11 września o godzinie 14.30 przemarszem Orkiestry KWK Borynia i występu mażoretek. Na 15.00 zaplanowano uroczyste otwarcie Jarmarku Władysławowskiego, a następnie pokazy rycerskie. Prezydent Żor wręczy nagrody za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym oraz udział w zmaganiach z cyklu Rowerowa Stolica Polski. O 17.00 wystąpią zespoły: Kamrat, Harmonik, Wesoły Masorz

W niedzielę od 15:00 pokazy taneczne klubów Wisus i Rebus MOK, a godzinę później wystąpią kolejno Ptakova i Happy Jędrowski Show. Prowadzenie: Adam Giza. Na jarmarku będą też pokazy rękodzieła, rzemiosła, prac twórców ludowych oraz bogate stoiska gastronomiczne. Imprezy dodatkowe: zabawy rodzinne z MOSiRem. Imprezę organizują Rada Dzielnicy Księcia Władysława, MOK, Urząd Miasta Żory, współorganizatorzy: MOSiR i Spółdzielnia Mieszkaniowa Żory. 

MOK Żory

Komentarze

Dodaj komentarz