WCK Wodzisław Śląski.
WCK Wodzisław Śląski.

Nie zabrakło warsztatów plastycznych, podczas których uczestnicy wykonywali mozaikowe breloczki, elementy dekoracyjne, misia ze słomy, czy kocie gadżety. Dzieciaki projektowały elementy makiety Wodzisławia Śląskiego z naturalnych surowców, a także wzięły udział w zabawach animacyjno-konstrukcyjnych, gdzie mogły wcielić się w rolę architektów. Miłośnikom teatru z pewnością przypadły do gustu warsztaty teatralno-plastyczne. Uczestnicy poznali technikę japońskiego teatru obrazkowego Kamishibai, wykonywali ilustracje do stworzonych przez siebie historii, tworzyli balonowe lalki, a także wykonywali pacynki na rękę z kolorowych skarpetek. Nie zabrakło również gier i animacji na świeżym powietrzu podczas festynu „Kolory lata".

O wakacyjny relaks zadbało także Kino Pegaz, w którym można było zobaczyć filmy animowane i familijne. Wśród 16 wyświetlonych tytułów, znalazły się takie hity, jak: „Kosmiczny mecz", „Cruella", czy „Tom & Jerry".

- Z wakacyjnej oferty WCK skorzystało około dwa tysiące osób. Cieszymy się, że nasze propozycje przypadły do gustu wodzisławianom - mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor WCK.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj komentarz